Atak na tle seksualnym w New Jersey

55

Policja poszukuje dwóch mężczyzn, którzy na początku tego tygodnia zaatakowali kobietę na jednym ze szlaków rekreacyjnych w New Jersey.

Kobieta wybrała się na wędrówkę Traction Line w Morristown chwilę przed godziną 15:45 we wtorek. W pewnym momencie podeszło do niej dwóch mężczyzn i zażądało gotówki.

Gdy się jednak okazało, że kobieta nie ma przy sobie pieniędzy, jeden z mężczyzn popchnął ją i kiedy upadła, zaatakował ją na tle seksualnym. Drugi w tym czasie stał obok i obserwował całą sytuację. Po wszystkim obaj uciekli z miejsca zdarzenia.

Trasa ta jest bardzo popularna wśród lokalnych biegaczy i rodzin. Nigdy nie doszło do niej do żadnego przestępstwa i przez społeczność była uważana za wyjątkowo bezpieczną.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że ofiara nie znała żadnego z mężczyzn. Obaj są w wieku około 20 lat. Jeden z nich widziany był uciekający na rowerze. Obaj prawdopodobnie wskoczyli do pociągu.

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez policję, jeden z napastników miał na sobie czarną bluzę z kapturem, na której znajdował się wulgarny napis: “a**holes live forever”.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat dwóch mężczyzn, proszone są o kontakt z Biurem Prokuratury Powiatu Morris ds. Przestępstw Seksualnych i Zagrożenia Dzieci pod numerem 973-285-6200, Biurem Policji w Morristown pod numerem 973-538-2200 lub z CrimeStoppers Powiatu Morris pod numerem 1-800-SHERIFF (743-7433) lub 973-COP-CALL (267-2255).