Awantura na pokładzie samolotu

1281

Do nieprzyjemnego zdarzenia doszło na pokładzie samolotu należącego do American Airlines na płycie lotniska w Miami. Tuż przed startem do Los Angeles, jedna z pasażerek wpadła w szał po tym, jak jej partner miał spoglądać na inne kobiety.

Para siedziała obok siebie w środkowej części samolotu, gdy nagle kobieta zaczęła wykrzykiwać wulgaryzmy pod adresem partnera. Zarzucała mu, że interesuje się innymi kobietami. Wściekłą pasażerkę próbowały uspokoić stewardesy. Apelowały, by przestała przeklinać przede wszystkim dlatego, że tuż obok siedzą dzieci. Niestety, wściekłej pasażerki nic i nikt nie był w stanie przekonać do tego, by się uspokoiła.

W końcu mężczyzna pod którego adresem wykrzykiwała obelgi wstał i chciał wyjść z samolotu, to jeszcze bardziej rozwścieczyło jego koleżankę. Chwyciła laptop i uderzyła nim partnera w głowę. Wtedy jeden ze stewardów oznajmił kobiecie, że zostanie oskarżona o napaść, na co ta odparła: wszystko mi jedno. W końcu razem z uderzonym mężczyzną opuściła pokład samolotu. Na miejsce została wezwana policja.