LOT wciąż bez połączeń do USA

1612

Więcej europejskich połączeń i przywrócenie niektórych kierunków dalekodystansowych. Polski Linie Lotnicze LOT przedstawiły plany na wrzesień. Przewoźnik chce zwiększyć częstotliwość połączeń do europejskich miast, przede wszystkim z myślą o ruchu biznesowym, ale także i turystycznym. Nie przewiduje jednak na ten moment przywrócenia połączeń z Polski do USA.

Siatka połączeń będzie dostosowana do regulacji poszczególnych państw związanych z ciągle panującą pandemią koronawirusa na świecie. W przypadku zmian dotyczących przemieszczania się i przekraczania granic poszczególnych państw, podróżni będą informowali na bieżąco o nowych regulacjach. Przedstawiciele przewoźnika apelują też do samych pasażerów, by samodzielnie śledzili, jakie są regulacje dotyczące wjazdu do poszczególnych krajów. 

We wrześniu LOT pozostawi także w ofercie niektóre kierunki wakacyjne z myślą o turystach, którzy zaplanowali urlop na ten miesiąc, już poza szczytem wakacyjnym. Będą oni mogli polecieć m.in. do Aten, na Zakynthos, Korfu i na Santorini, czy do Olbii na Sardynii.

Bilety na wrześniowe połączenia są już dostępne we wszystkich kanałach sprzedaży PLL LOT.  Dotychczas w ramach akcji „LOT na wakacje”, która trwa od początku lipca, sprzedano ponad ćwierć miliona biletów.