Na rolkach po Rock Center Rink

45

Po raz pierwszy od 1940 r. na terenie lodowiska w Rockefeller Center będzie można jeździć również na rolkach i wrotkach. Teren będzie dostępny dla fanów tych sportów w cieplejszych miesiącach – od kwietnia, do października.

To już ostatni dzwonek dla tych, którzy planują się wybrać na łyżwy. Niedziela, 20 marca, będzie ostatnim dniem, kiedy lodowisko w centrum Manhattanu będzie czynne. Ponowne otwarcie nastąpi dopiero w listopadzie.

Jeżeli jednak Wam się nie uda, to nic straconego. Wystarczy zaopatrzyć się w rolki lub wrotki i nawet w sezonie letnim będziecie mogli skorzystać z tej wyjątkowej atrakcji.

15 kwietnia lodowisko zamieni się w kultowy Flipper’s Roller Boogie Palace, legendarne miejsce z Los Angeles z przełomu lat 70. i 80. Za przedsięwzięcie odpowiedzialna jest m.in. córka założyciela tego przybytku, Iana „Flippera” Rossa. Prócz samej jazdy na rolkach, na miejscu odbywać się będą również koncerty, a organizatorzy przygotowywać będą specjalne wydarzenia dla poszczególnych grup wiekowych.

Bilet wstępu dla dorosłych, to koszt $20, a w przypadku dzieci poniżej 15 roku życia, $12. Ceny nie obejmują kosztów wypożyczenia sprzętu.