Trump o demokratach: Widzę u nich nienawiść

177
EPA-EFE/MICHAEL REYNOLDS

Prezydent Donald Trump oświadczył, że z powodu procedury impeachmentu trudno mu sobie wyobrazić współpracę z demokratami. W wywiadzie dla telewizji Fox prezydent USA skrytykował wszystkich swoich rywali w wyścigu do Białego Domu.

Donald Trump powiedział, że wszczęta przez demokratów procedura impeachmentu była nieuczciwa i bezpodstawna. Zarzucił przeciwnikom, że odkąd tylko został prezydentem starali się go zdyskredytować. Zapytany czy zamierza użyć sprawy impeachmentu podczas kampanii wyborczej czy wyobraża sobie współpracę z demokratami, Donald Trump odpowiedział, że po tym co go spotkało byłoby to bardzo trudne. 

„Chciałbym ale będzie to trudne po tym polowaniu na czarownice, po tym oszustwie. Widzę u nich nienawiść” – powiedział.  Pytany o skojarzenia z demokratycznymi rywalami w kampanii wyborczej Donald Trump określił Joe Bidena mianem „zaspany Joe” a Berniego Sandersa nazwał „komunistą”. Powiedział też, że były burmistrz Nowego Jorku miliarder Michael Bloomberg kojarzy mus się niskim wzrostem.  Prezydent USA zapowiedział też, że podczas zbliżającego się orędzia o stanie państwa w Kongresie będzie przede wszystkim mówił o swoich osiągnięciach, przede wszystkim sukcesach gospodarczych. 

1 KOMENTARZ

Comments are closed.