83. Parada Pułaskiego przesunięta na 2021 rok

156

Już wiadomo, że 83. Parady Pułaskiego, która miała 4 października pomaszerować Piątą Aleją na Manhattanie, nie będzie. Richard D. Zawisny, przewodniczący The General Pulaski Memorial Parade Committee, Inc. opublikował 28 sierpnia list, w którym wyjaśnia zaistniałą sytuację...

„Komitet Parady Generała Pułaskiego, Inc. ma niefortunne wieści. W oparciu o nasze najnowsze informacje i oficjalne wytyczne władz stanowych, nasza wspaniała Parada Pułaskiego przełożona zostanie na niedzielę, 3 października 2021 roku, kiedy to będziemy mogli uhonorować naszego największego z amerykańskich bohaterów, generała Kazimierza Pułaskiego i naszą fantastyczną Wielką Marszałek 2020 Jadwigę Kopala, która będzie Marszalkiem również w roku 2021. Nasze śniadanie w 3 West Club w dzień Parady również jest przełożone na 2021 rok.

Nasze towarzyskie wydarzenie roku Pulaski Parade Banquet w Marriott Marquis zostało już przełożone na 25 września 2021 r. W miarę możliwości będziemy jednak nadal organizować nasze walne zgromadzenia w ramach przygotowań do Parady Pułaskiego 2021. Podczas wszystkich naszych wydarzeń będziemy musieli obserwować wszystkie wytyczne rządowe obowiązujące w czasie imprezy.

Prośby o wsparcie naszego dziennika bankietowego już wcześniej rozesłaliśmy, a reklamy, które już otrzymaliśmy i będziemy otrzymywać, znajdą się w Journal Book 2021.

Jeszcze raz dziękuję za całe wasze przeszłe, obecne i przyszłe wsparcie. Niech Was Bóg błogosławi. Zachowajcie bezpieczeństwo i zdrowie!”.

Richard D. Zawisny

President

The General Pulaski Memorial Parade Committee, Inc.