Okrągła rocznica powstania Polish Legion RC

96
Przedstawiciele polonijnych klubów motocyklowych FOTO: MARCIN NIEMIEC

Po prawie dwóch latach od początku pandemii jedynym pytaniem było, czy się uda? Miesiące przygotowań, kilkadziesiąt zaangażowanych osób pod przewodnictwem prezesa klubu Szymona Moskala i trochę szczęścia w postaci poluzowanych obostrzeń poskutkowało sukcesem! Ta 10. rocznica – specjalna z wielu powodów, również z  tego, że odbyła się w czasie, gdy nad okolicą przemieszczał się huragan, który do samego końca spędzał organizatorom sen z powiek – okazała się ogromnym sukcesem.

Goście pikniku FOTO: MARCIN NIEMIEC

Na Polance Weteranów w Bensalem, PA zebrały się setki osób nie tylko po to, aby spędzić wspólnie czas i posłuchać fantastycznej muzyki w wykonaniu zespołów „Sowa”, „Kran” i „Dzieci PRL-u”, ale również po to, aby po miesiącach ograniczeń poczuć powiew normalności jak za czasów sprzed pandemii. Motocykliści z PLRC jak zawsze stanęli na wysokości zadania i zapewnili uczestnikom wiele atrakcji. Polska kuchnia, wspaniałe motocykle, loteria, trzy pyszne pieczone świnie i mnóstwo zabawy dla dzieci sprawiły, że chyba każdy z uczestników wrócił do domu z uśmiechem na twarzy.

Pamiątkowe dyplomy dla właścicieli najpiękniejszych motocykli
FOTO: ARCHIWUM POLISH LEGION

Impreza Polish Legion na zawsze wtargnęła w kalendarz Polonii z okolic Trenton i Filadelfii. Ale nie tylko… Jak co roku na pikniku bawili się motocykliści z wszystkich polonijnych klubów motocyklowych z okolic: Sints &Sinners MC, Iron Slavs MC, Husaria RC i Eagle Knight. 

Zespół Sova na scenie FOTO: ARCHIWUM POLISH LEGION

Impreza już za nami. Wielkie podziękowania dla wszystkich tych, którzy przyczynili się do tego sukcesu, wszystkich uczestników i sponsorów, których nie sposób wszystkich wymienić, ale bez których byłoby znacznie trudniej o sukces!

DZIĘKUJEMY! I zapraszamy ponownie za rok!