Pokaz mody Teresy Rosati na Fashion and Beauty Week w New Jersey

64

Teresa Rosati, polska projektantka mody pokaże swoją kolekcję na Fashion and Beauty Week, który odbędzie się w dniach 3-4 października w Pleasantdale Chateau w West Orange, NJ. Wśród zaproszonych projektantów będzie jedyną Polką i Europejką.


Teresa Rosati podczas Fashion and Beauty Week zaprezentuje swoją najnowszą kolekcję „Wszechświat Kobiet”, którą pokazywała już na Beverly Hills Fashion Festival w Los Angeles oraz Polskiej Nocy w Cannes podczas tegorocznego festiwalu filmowego.
Inspiracją dla Rosati były lata 60.– styl brytyjskiej modelki Twiggy i elegancja Jackie Kennedy oraz lata 40., gdy ikoną mody była Joan Crawford. Dominujące kolory to pudry, czerń i biel, różne odcienie błękitu, granatu i zieleni.
Teresa Rosati swoją pierwszą kolekcję pokazała w roku 1998. Od tamtego czasu jej ubrania stały się popularne wśród polskich celebrytów. Projektantka otrzymała wiele wyróżnień m.in. Złoty Wieszak TVP w 2000 roku czy tytuł Businesswoman Roku 2001. Jest żoną polityka Dariusza Rosatiego. Ich córka Weronika jest popularną aktorką, która zainspirowała  powstanie kolekcji „For Weronika”.
Pokaz mody Teresy Rosati odbędzie się w poniedziałek 3 października o godz. 7:30 w Pleasantdale Chateau, West Orange, NJ.
Bilety na pokaz oraz na całą imprezę można kupić na stronie internetowej www.fashionandbeautyweek.com/tickets

Autor: KATARZYNA SZCZEŚNIAK