ARTYKUŁ SPONSOROWANY: Polonia wysłała ponad 3,8 mln do Polski w czwartym kwartale 2019 roku

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

196
Foto: Archiwum Reklamodawcy

Według Narodowego Banku Polskiego, w ostatnim kwartale 2019 roku Polacy mieszkający za granicą wysłali do Polski aż 3,8 mld złotych. Jednocześnie wartość międzynarodowych przekazów pieniężnych na całym świecie ponownie wzrosła i w 2018 roku wyniosła ponad 689 mld dolarów.

Przy coraz większej liczbie Polaków przelewających pieniądze do Polski, wiele firm stara się na tym jak najwięcej zarobić, co nie jest sprawiedliwe. Polska społeczność w Stanach Zjednoczonych ciężko pracuje i tak jak inni chętnie spędza czas przeglądając oferty produktów i usług, aby znaleźć tę najkorzystniejszą. 

Skrill Money Transfer to usługi przekazów pieniężnych z misją: aby przelewy międzynarodowe były bardziej uczciwe, bezpieczniejsze i bardziej konkurencyjne niż kiedykolwiek wcześniej. Z taką wizją Skrill dąży do tego, aby stać się głównym dostawcą przekazów pieniężnych wśród Polonii w USA. Skrill Money Transfer oferuje swoim klientom darmowe przelewy po możliwie najkorzystniejszym kursie wymiany walut. Dlaczego? Ponieważ firma nie zgadza się, aby ludzie przepłacali tylko za to, że chcą wysłać pieniądze najbliższym.

Polonia już korzysta ze Skrill Money Transfer 

Poznaj Leszka, 38-letniego malarza-remontowca z Nowego Jorku. Od kiedy przeprowadził się do Stanów, Leszek każdego tygodnia wysyła pieniądze swojej żonie i dzieciom. „Za każdym razem, kiedy dostaję wypłatę, przelewam określoną kwotę mojej żonie.”

Zapytany, Leszek tak opowiada o swoim doświadczeniu:

„Bardzo się cieszę, że natknąłem się na Skrill. Dzięki niemu mogę wysyłać pieniądze rodzinie w Polsce w sposób bezpieczny, szybki i łatwy. Wiem też, że żona otrzyma pełną kwotę i że nie muszę przejmować się wysyłaniem większej sumy, tylko po to, żeby pokryła opłaty za przelew i niekorzystny kurs wymiany walut.” 

Co więc Cię powstrzymuje? Wysyłaj pieniądze do Polski w sposób bezpieczny i szybki, jednocześnie nie przepłacając dużym bankom i firmom świadczącym usługi przekazów pieniężnych. Skrill Money Transfer oferuje jeden z najatrakcyjniejszych kursów wymiany walut, a także szybką i bezpieczną usługę. Strona internetowa Skrill dostępna jest w języku polskim – zarejestruj się już dziś!. 

Nie przepłacaj, skorzystaj ze Skrill, a będziesz mieć gwarancję, że Twoje ciężko zarobione pieniądze dotrą do Twoich najbliższych.