Przyjdź do nas dla Nicole!

13

Polska Fundacja Children's Smile zaprasza na swój coroczny letni festyn, który odbędzie się w najbliższą sobotę, 26 czerwca, na placu parafii św. Krzyża na Maspeth w Nowym Jorku.
Foto: Archiwum rodzinne
Nicole już po operacji. Czuje się dobrze, ale czeka ją jeszcze długotrwałe leczenie i rehabilitacja
Polska Fundacja Children’s Smile zaprasza na swój coroczny letni festyn, który odbędzie się w najbliższą sobotę, 26 czerwca, na placu parafii św. Krzyża na Maspeth w Nowym Jorku.
W programie dużo dobrej zabawy i atrakcji zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Do tańca grać będzie zespół NY Superband, zaś głównym punktem programu będą wybory Miss Children’s Smile Foundation. Do udziału w wyborach fundacja zaprasza dziewczynki w wieku od 6 do 10 lat. Nowo wybrana miss reprezentować będzie Children’s Smile Foundation podczas dorocznej Parady Pułaskiego. Rodzice zainteresowani udziałem swoich dzieci w konkursie proszeni są o kontakt z biurem fundacji: tel. (718) 894-6443. Bilety w cenie 10 dol. dostępne będą przy wejściu, dzieci do lat 12 mają wstęp wolny.
Nasz festyn organizujemy również z myślą o Nicole. Dziewczynka ma 13 lat. Niedawno wykryto u niej guza mózgu. Została poddana operacji w szpitalu NYU. Operacja się udała, ale Nicole niedowidzi na jedno oko. Dziewczynkę czeka ogromna liczba zajęć rehabilitacyjnych i dodatkowego leczenia. Koszty rehabilitacji przekraczają możliwości finansowe rodziny – tym bardziej, że mama Nicole samotnie wychowuje trójkę dzieci. Chcielibyśmy pomóc jej, przeznaczając dochód z naszej corocznej imprezy na szybszy powrót do zdrowia dziewczynki. Do tego potrzebujemy jednak Państwa. Każda, nawet najmniejsza kwota, jest ogromną pomocą dla Nicole.
Więcej informacji o fundacji i o sobotnim festynie na stronie internetowej: www.childrenssmilefoundation.com
 

 

Autor: