Skorzystaj ze Źródełka Młodości na Florydzie i pomóż dzieciom w Polsce

0
66

Wszyscy chcą skorzystać z dobroczynnych właściwości Warm Mineral Springs w pobliżu Sarasoty na Florydzie, czyli tzw. Źródełka Młodości. Jest to naturalny zbiornik wody źródlanej o powierzchni 2,5 akra i stałej temperaturze 87 st. F (31 st. C) przez cały rok. Źródło wybija z głębokości poniżej 230 stóp, wyrzucając 17 000 galonów wody co 3 minuty. Woda odpływająca tworzy rzekę wpadająca do Zatoki Meksykańskiej. W ciągu doby woda w źródełku wymienia się całkowicie.

Woda źródlana wpływa pozytywnie na zdrowie i samopoczucie. Zamiast łykać tabletki lepiej jest zażyć kąpieli w źródełku i pozwolić organizmowi na wchłonięcie przez skórę wszystkich potrzebnych mu minerałów. W ten sposób odbuduje się nasz system immunologiczny. Wystarczy zanurzyć się w wodzie na kilka godzin, by przeniknęły przez skórę związki mineralne, a tym samym obniżyć sobie ciśnienie, poprawiając krążenie krwi, zagoić otwarte i trudno gojące się rany na skórze, poprawić pracę nerek, zlikwidować bóle mięśniowe. W źródełku leżakują i pływają ludzie sparaliżowani, którzy dzięki temu wracają do sprawności ruchowej. Woda pomaga także na schorzenia reumatyczne i narządów ruchu, oczyszcza ciało z kwasów i toksyn, leczy różne choroby skóry, regeneruje system nerwowy, a także skutecznie leczy kataraktę. Picie wody mineralnej leczy wrzody żołądka i reguluje trawienie. Ponadto bezpośrednie obcowanie z przyrodą pozwala uzyskać całkowity relaks, a przez to zwiększyć swoją odporność na stresy dnia codziennego.

Woda zwiera takie składniki, jak: wapno, soda, potas, żelazo, siarka. W tym ciepłym jeziorze występują wszystkie możliwe związki solne, łącznie z unikalnymi pierwiastkami śladowymi potrzebnymi do prawidłowego funkcjonowania organizmu ludzkiego. Nasycenie wody minerałami jest kilkakrotnie wyższe aniżeli w słynnym francuskim Vichy lub niemieckim Baden Baden. Jest to jakby połączenie znanych nam polskich uzdrowisk: Ciechocinka, Inowrocławia, Połczyna Zdroju – solanki, Buska Zdroju – kąpiele siarczanowe, Kudowy, Polanicy, Szczawnicy – wody kwasowęglowe. Do tej pory nie stwierdzono żadnych przeciwwskazań do odbywania kąpieli. Przez setki lat Indianie strzegli tego źródła jako cudownego miejsca na ziemi. Zanurzali w tym źródle chorych i rannych bojowników po bitwie. Stary napis indiański wyryty na kamiennej tablicy głosi: „Kraina ta o wielu źródłach ma tylko jedno takie, w którym woda jest gorąca o każdej fazie księżyca. Zanurz się w nim, a odnajdziesz młodość”.
Ktokolwiek odwiedzi Źródełko Młodości” – powraca, a wiele osób się tu osiedla.

Polką, która zamieszkała w pobliżu tego niezwykłego miejsca, jest Elżbieta Nazarian, stojąca na czele Direct Help to Eastern Europe, Inc., organizacji zajmującej się od przeszło 24 lat pomocą dzieciom w domach dziecka w Polsce, Ukrainie i Armenii. Jak wyjaśnia, „kupujemy dla dzieci najbardziej potrzebne przedmioty i dostarczamy je do domów dziecka”. „Nasza działalność opiera się na pracy ochotniczej, więc nie mamy kosztów administracyjnych. Dzięki temu Państwa dotacje w 100% dochodzą do dzieci” – podkreśla pani Nazarian. Warto zadbać o własne zdrowie, warto też zrobić dobry uczynek dla innych. Za pośrednictwem Direct Help to Eastern Europe można przyczynić się do poprawy bytu najmłodszych, którzy mieszkają w domach dziecka.

 

Direct Help to Eastern Europe, Inc.

207 Ortiz Blvd.
North Port, FL 34287

Elżbieta Nazarian, tel. (941) 426-7559
e-mail: [email protected]

Barbara Tomaszewska, tel. (773) 848-5100
www.directhelpforchildren.org

Donacje mogą być odpisane od podatku.

Strona Źródełka Młodości:
www.warmmineral.com

Autor: JW