Spotkanie z Anną i Januszem Skowronami

4

W piątek, 2 maja 2014 roku o godz. 19:00 w Galerii Kuriera Plus (145 Java Street, Greenpoint, NY) odbędzie się wieczór autorski Anny i Janusza Skowronów, poświęcony niedawno wydanej przez nich książce "Podróż z biletem szczęścia". Spotkanie poprowadzi red. Andrzej Józef Dąbrowski.


„Podróż z biletem szczęścia” to książka napisana bardzo spontanicznie – wyznali autorzy w rozmowie z „Nowym Dziennikiem”. Lubią spędzać czas ze sobą, lubią też wspólne podróże. W końcu postanowili jakoś utrwalić te wspólne przemyślenia i przeżycia. No i tak powstała książka, którą pisali w wolnych chwilach, często nocami. Nie ulega wątpliwości, że jest to owoc doskonałego dialogu i współpracy autorów, który przerodził się w kolejną wspólną przygodę i doświadczenie.
Książka ta jest przykładem ukazania życia z pasją, odrzucenia rutyny w długoletnim związku małżeńskim i ciągłego szukania wspólnych inspiracji.
Jako że Janusz Skowron jest przede wszystkim świetnym malarzem i grafikiem, spotkanie zostanie wzbogacone wystawą obrazów jego autorstwa. Można będzie również podyskutować z autorami książki przy lampce wina.
Wstęp wolny. Zapraszamy!

Autor: JMS, (IAR)