Trener Fornalik gościem Polonii

63

Wszyscy chcielibyśmy, aby polska reprezentacja pojechała w przyszłym roku na Mistrzostwa Świata do Brazylii – mówił w sobotni wieczór trener polskiej reprezentacji Waldermar Fornalik podczas wielkiego Balu Sportowca w klubie Wisła w Garfield.

Polski trener, który był gościem honorowym wydarzenia, dodał również, że będzie robił wszystko, aby za każdym razem polska reprezentacja grała na miarę swoich możliwości i dawała z siebie wszystko.

Polski selekcjoner wraz z małżonką Katarzyną był przez kilka dni gościem Związku Polonijnych Klubów Piłkarskich. W sobotni wieczór w pękającej w szwach sali klubu Wisła terener Fornalik wręczył plakietki dla Jedenstki Roku – najlepszym polonijnym piłkarzom ubiegłego sezonu. Uhonorował także wraz z prezesem ZPKP Zbigniewem Żelazowskim wielu zasłużonych działaczy, w tym jednego z największych sportorów polonijnej piłki nożnej Eugeniusza Kozaka. Ceremonię rozdania nagród, w której uczestniczył między innymi b. mistrz świata w boksie i pretendet do tytułu w wadze ciężkie Tomasz Adamek poprowadził red. Wojciech Ziębowicz.

W piątek wieczorem trener Fornalik odwiedził także redakcję „Nowego Dziennika”. Była okazja do rozmów, zarówno tych przed kamerami, jak i mniej oficjalnych. Widzów naszego programu, którzy chcą bliżej poznać naszego gościa, zapraszamy przed telewizory we wtorek oraz w sobotę, gdzie polski selekcjoner będzie gościem programu „Kanapa”.

Fotoreportaż z klubu „Wisła” w poniedziałkowym wydaniu „Nowego Dziennika”. Więcej o Balu Sportowca i nagrodach dal Jedenastki roku – w piątek.

Autor: DET