Zadbaj o cerę przed nadejściem lata

37

Wiosną, kiedy jeszcze zbyt mocno nie musnęły nas promienie słońca, widać wyraźnie upływ czasu na naszej skórze.

Właśnie na tę porę polecamy więc przede wszystkim zabieg spowalniający procesy starzenia tzw. MEZOTERAPIĘ IGŁOWĄ.

Jest to niechirurgiczna metoda zapewniająca długotrwałe rezultaty, a efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu. To jeden z najlepszych sposobów odmładzania, polecany dla osób, którym zależy na ujędrnieniu wiotczejącej skóry twarzy, regeneracji, nawilżeniu, opóźnieniu procesów starzenia, eliminowaniu suchości skóry i zmarszczek. Metoda ta wskazana jest również w przypadku przerzedzenia i wypadania włosów oraz przy lokalnym nadmiernym nagromadzeniu tkanki tłuszczowej i cellulitu, rozstępów na udach, brzuchu oraz pośladkach.

Bardzo istotna jest systematyczność zabiegów. Należy ich wykonać około 4 do 5, w odstępach dwutygodniowych. Tylko taki cykl zapewni rewelacyjne efekty!

Wiosną skóra domaga się oczyszczenia, nawilżenia, a przede wszystkim odżywienia. Bardzo popularne i bardzo skuteczne są PEELINGI CHEMICZNE. W zależności od rodzaju skóry peelingi mogą niwelować skutki starzenia się, przebarwienia, blizny potrądzikowe, jak również wspomagać leczenie trądziku. Z uwagi na wielokierunkowe działanie możliwość częstego powtarzania i stosunkowo niewielką inwazyjność peelingi są bardzo cenioną metodą leczenia.

Piękny wygląd warto uzupełnić PERMANENTNYM MAKIJAŻEM – bardzo obecnie popularnym.
Podkreślone brwi, zarysowana linia rzęs oraz wspaniały kształt ust przez całą dobę powodują, że czujemy się zadbane, radosne i bardziej aktywne.
 

Autor: EP