New York
52°
Rain Shower
6:54 am6:35 pm EDT
14mph
65%
30.21
TueWedThu
55°F
59°F
72°F
Jesteśmy z Polonią od 1971 r.
Wiadomości
Nowy Jork
Kultura

USA: Zabójstwo członka ekipy filmowej serialu “Prawo i porządek”

20.07.2022

31-letni mężczyzna, członek ekipy serialu telewizyjnego “Prawo i porządek: Zorganizowana przestępczość”, został śmiertelnie postrzelony we wtorek rano czasu lokalnego w Nowym Jorku, według mediów, w miejscu lub w pobliżu, gdzie miały być tego dnia kręcone kolejne zdjęcia.

Związany z produkcją serialu mężczyzna zajmował się ochroną i parkowaniem samochodów.

Według policji Johnny Pizarro został znaleziony we wtorek rano na ulicy na Brooklynie z licznymi ranami postrzałowymi, gdy ekipa przygotowywała się do kolejnych zdjęć.

Ze wstępnych ustaleń śledczych wynika, że 31-latek siedział w samochodzie, gdy samotny napastnik zbliżył się do pojazdu, otworzył drzwi i strzelił mu w głowę i szyję.

Nieprzytomnego mężczyznę przewieziono do szpitala na Brooklynie, gdzie jednak zmarł.

Policja padała, że do tej pory nikogo nie zatrzymała w związku z tym zabójstwem i nie ustaliła jak na razie jego motywu. Poinformowała jedynie, że widziano niskiego, chudego mężczyznę w czarnej bluzie z kapturem i ciemnych spodniach, uciekającego z miejsca, w którym doszło do strzelaniny.

“Spacerowałem z psami, gdy zobaczyłem policyjne taśmy. Pomyślałem: +O, to pewnie film, ale to była prawdziwa strzelanina” – powiedział 60-letni Janus Czuj, który mieszka w okolicy, gdzie doszło do zabójstwa.

Telewizja NBC wstrzymała we wtorek prace nad serialem. (PAP)

sp/

Podobne artykuły

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

CO GDZIE KIEDY