40.9 F
Nowy Jork
18.02.2020
1 USD= 3.94 PLN
- Advertisement -

Weekend

Śmiej się, pajacu

Zabawiaj ludzi, bądź zawsze wesoły, dawaj innym energię, nadzieję i radość. Rób to wiele lat. Gdy pewnego dnia się zabijesz, ludzie nie powiążą ze sobą przyczyn i skutku.

Z dala od ludzi

Czyli krótki przewodnik, gdzie pojechać, aby połazić po górach i nie czuć się jak na Krupówkach.

Szpilki na Giewoncie

Wśród polskich internautów trwa nieustający konkurs na Taterniczkę Roku. Jak na razie pierwszą pozycję zajmuje w nim sympatyczna z wyglądu blondynka, która wrzuciła do sieci zdjęcia z Gubałówki, na których dumnie prezentuje mikroskopijną mini, kusy top oraz białe kozaczki z szydełkową cholewką. Na szpilkach!

Ekstremiści i DNA

Zapytany kiedyś w wywiadzie, dlaczego w ogóle wspinał się na Mount Everest, znany himalaista George Mallory odpowiedział: „Because it’s there”.

Ebola – epidemia strachu

Ebola jest pięknym wirusem, bardzo obiecującym, jeśli nie w szerzeniu pandemii, to w rozprzestrzenianiu poczucia zagrożenia.

Sztuka dialogu

Felieton ten rozpocznę od cytatu z papieża Franciszka. Tym samym spowoduję, że część czytelników pokiwa z uznaniem głową, a inni wzruszą ramionami i przerwą lekturę.

Jak być szczęśliwym w związku

My, ludzie z XXI wieku, jesteśmy zbyt zapracowani i brakuje nam czasu, żeby dbać o swoje związki.

Wesele inaczej

Wesele w Polsce to niezwykle ważny ceremoniał, na który nierzadko wydaje się fortunę.

Irena Krzywicka – Gorszycielka czy moralistka?

Skandalistka, gorszycielka, intelektualistka, kochająca matka i wierna kochanka. Irena Krzywicka była kobietą, do której nie dało się mówić bez emocji. I która nigdy na zimno nie podchodziła do rzeczywistości w której przychodziło jej żyć.

Dyscyplina wewnętrzna

Powiedzmy sobie szczerze: dyscypliny wewnętrznej nie ma prawie nikt, a te nieliczne wyjątki to zaburzeni psychicznie geniusze.

OSTATNIO DODANE

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE