Connecticut poszukuje zwycięzcy Powerball

0
14


Osoba, która kupiła swój los w nieujawnionej lokalizacji na terenie powiatu Fairfield, ma pół roku na to, by zgłosić się po wygraną. Suma ta – 254 miliony dolarów – to najwyższa jak do tej pory wygrana w Connecticut. Mieści się też w pierwszej dwunastce najwyższych wygranych w historii Powerball.

Mieszkańcy Connecticut snują wiele teorii na temat zaginionego właściciela losu. Może ktoś zgubił szczęśliwy los? A może zwycięzca przejeżdżał tylko przez Connecticut, przypadkowo kupił los i zapomniał o tym? A może zwycięzca nie sprawdził numerów i nawet nie wie, że wygrał? „Naprawdę nie wiadomo, co się stało – mówi Linda Tarnowski, rzeczniczka Connecticut Lottery Corporation. – Może to kupiła jakaś grupa ludzi i zastanawiają się, jak to podzielić, może ktoś chce najpierw wynająć jakiegoś doradcę finansowego, a może czekają, aż rozpocznie się kolejny rok podatkowy”.

Póki co przedstawiciele loterii namawiają osoby, które kupiły losy, aby jeszcze raz sprawdziły swoje numery. W różnych miejscach stanu Connecticut porozwieszano billboardy z informacjami na ten temat. Przypomnienie wyświetla się także na monitorach maszyn Powerball w 2700 lokalizacjach sprzedających losy na terenie Connecticut.

Zwycięskie numery to: 12, 14, 34, 46 o Powerball – 36.
 

Autor: ek, (r)