Kilka pomysłów na weekend

0
1

W sobotę o 10 rano członkowie i sympatycy Organizacji Studentów Polskich w Nowym Jorku zbierają się przy Brooklyn Bridge, skąd na rowerach przejadą wzdłuż Park Avenue do 72 ulicy (przy Parku Centralnym).

Uczestnicy wyprawy wezmą udział w Summer Streets – dorocznym festiwalu ulicznym, w ramach którego będzie można wspinać się po ścianach, poćwiczyć jogę, poszybować nad ulicą na linie oraz skosztować przysmaków na pikniku organizowanym przez Whole Foods. Festiwal Summer Streets trwa od 7 rano do 1 po południu.

W niedzielę natomiast grupa Nasza Ściana organizuje spływ kajakowy na rzece Delaware. Aby w nim wziąć udział należy do 11 rano w piątek zgłosić swoje uczestnictwo ([email protected], 732-698-820). Potem uczestnicy spływu na własną rękę do 9 rano w niedzielę muszą dojechać do Indian Head Canoes (3883 State Route 97, Barryville, NY).

Organizatorzy planują przebycie 9 lub 13 mil kajakami (jedno- lub dwuosobowymi), a także łódkami typu canoe.
Dla tych, którzy lubią planować na tydzień do przodu, zapowiadamy, że w  niedzielę,19 sierpnia, OSP organizuje minirajd oraz piknik w okolicy przełomu rzeki Delaware (Delaware Water Gap). Chętni muszą zgłosić swoje uczestnictwo na [email protected] Więcej informacji na Facebooku.

Autor: AS