New York
61°
Cloudy
5:34 am8:10 pm EDT
3mph
87%
29.97
MonTueWed
72°F
81°F
82°F
Jesteśmy z Polonią od 1971 r.
Wiadomości
Nowy Jork

Lincz na koncercie w Syracuse! Skopali fana za klepnięcie artystki w pośladki [VIDEO]

29.04.2024

Podczas piątkowego koncertu raperki Stunna Girl w Syracuse doszło do linczu na jednym z uczestników wydarzenia. Mężczyzna stojący pod sceną w pewnym momencie klepnął artystkę w pośladki, na co zareagował jej mąż i inny mężczyzna. Chwilę później widz leżał już na ziemi, bity i kopany.

Do zdarzenia doszło w piątek, 26 kwietnia, podczas koncertu kalifornijskiej raperki Stunna Girl w Syracuse, w stanie Nowy Jork.

Klip, na którym widać cały przebieg incydentu, został udostępniony w niedzielę na TMZ. Widać na nim, jak stojący bezpośrednio pod sceną mężczyzna uderza 25-letnią artystkę z Sacramento w pośladki. Stunna Girl na krótko odwraca głowę, a następnie podchodzi do innego mężczyzny, którego fani zidentyfikowali jako RichMula500 – jej męża.

Po chwili RichMula500 podchodzi do mężczyzny i wdaje się w nim w sprzeczkę. Zaraz potem za plecami widza pojawia się inny, rosły mężczyzna i zaczyna dusić go od tyłu. Rozpoczyna się szarpanina. Widz walczył przez kilka sekund, ale finalnie wylądował na podłodze, gdzie był bity i kopany – nawet przez samą Stunna Girl, która zeszła ze sceny. Później artystka została ociągnięta z tamtego miejsca przez ochroniarza.

Na koniec z głośników padła komenda, aby wszyscy widzowie zeszli ze sceny i nie dotykali artystów.  

Raperka Stunna Girl zdobyła popularność na TikTok. Na Instagramie artystkę obserwuje 1,8 miliona użytkowników, a jej utwory generują ponad pół miliona odtworzeni miesięcznie.

Red. JŁ

Podobne artykuły

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

baner