New York
45°
Mostly Cloudy
6:52 am7:11 pm EDT
3mph
53%
30
SatSunMon
48°F
61°F
52°F
Jesteśmy z Polonią od 1971 r.
Wiadomości
Ameryka
Turystyka

Restauracja o tematyce… Donalda Trumpa stała się hitem. “W weekendy jest przepełniona”

31.07.2022

Restauracja w Teksasie, której głównym motywem jest… były prezydent Donald Trump, stała się hitem wśród jej klientów i turystów – twierdzi właściciel, do którego dotarł Houston Chronicle.

Roland Beainy, libański Amerykanin w drugim pokoleniu i zwolennik Trumpa, powiedział Houston Chronicle, że otworzył restaurację w Bellville w Teksasie w 2020 roku, rok po przeprowadzce do USA – po kilku latach pobytu w Libanie.

„Będąc imigrantem z miejsca, w którym wszystko jest złe i zarabiasz niecałe 200 dolarów, widzisz kogoś takiego jak on, który wspiera kraj i buduje gospodarkę. Jako przedsiębiorca, doceniam to, co zrobił” – powiedział o Trumpie Beainy.Jeden z miejscowych mieszkańców powiedział Chronicle, że niezbyt interesuje go polityka, ale lubi jeść w restauracji Beainy’ego ze względu na miłą obsługę i wspaniałe dekoracje. Inny mieszkaniec przyznał, że lokal w weekendy jest wręcz przepełniony.

Choć aprobata dla Trumpa wśród Republikanów spada, a niedawny sondaż New York Times wskazuje na 49% poparcia, były prezydent pozostaje zdecydowanym faworytem do nominacji GOP. W restauracji dumnie wiszą banery „Trump 2024”.

Beainy zwierzył się też „Chroncile”, że miał początkowo wiele trudności z prowadzeniem tego typu restauracji.

„Na początku dostaliśmy wiele złych telefonów – od ludzi, którzy chcieli spalić to miejsce” – powiedział Beainy gazecie. „Na początku było to przerażające, ale nie mamy już tych telefonów. Mamy świetnych fanów i nie wszyscy są zwolennikami Trumpa. Przychodzą po jedzenie i obsługę”.

Beainy ma nadzieję, że Trump kiedyś wpadnie na posiłek. Zdradził, że ma pewne kontakty – zna ludzi, którzy mogą dotrzeć do 45. Prezydenta. Opierając się na nawykach żywieniowych Trumpa oraz jego zamiłowaniu do McDonald’s, Beainy stwierdził, że jego menu może się spodobać byłemu prezydentowi.

Podobne artykuły

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

CO GDZIE KIEDY