New York
77°
Fair
5:28 am8:18 pm EDT
13mph
34%
30.05
TueWedThu
72°F
73°F
81°F
Jesteśmy z Polonią od 1971 r.
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Bajm – koncert w Nowym Jorku!- Odwołany

21.08.2022 @ 19:00 - 21:00

****

Z ogromną przykrością informujemy, że zaplanowany na 21 sierpnia br. nowojorski koncert Beaty Kozidrak i zespołu Bajm zostaje odwołany z przyczyn niezależnych od Organizatora i Artystów. Pieniądze za wszystkie bilety zakupione online zostaną automatycznie zwrócone. Osoby, które nabyły bilety w sklepach otrzymają zwrot pieniędzy w miejscu zakupu. Za zaistniałą sytuację przepraszamy w imieniu Organizatora i Artystów. Mamy nadzieję że Beatę i Bajm niedługo zobaczymy w USA

****

Każdy występ Beaty i Bajmu to nie tylko spektakularne show. To również wyjątkowo emocjonalne doświadczenie, którego żaden z fanów zespołu nie może przegapić! Beata Kozidrak wraz z zespołem Bajm wystąpi w Melrose Ballroom w Nowym Yorku 21 sierpnia 2022r.

Beata i Bajm to kilkanaście albumów studyjnych, setki koncertów i mnóstwo ponadczasowych hitów, wśród których trudno wskazać te najważniejsze, ponieważ każdy z nich na stałe zapisał się w historii polskiej muzyki. Na przestrzeni lat skład zespołu, który powstał w 1978 roku, zmieniał się, a jedyną osobą będącą w nim od początku jest wokalistka Beata Kozidrak. Nazwa Bajm wywodzi się od pierwszych liter imion założycieli: Beaty Kozidrak, Andrzeja Pietrasa, Jarosława Kozidraka i Marka Winiarskiego. Ostateczny skład wykrystalizował się w 1993 roku: Beata, Kozidrak, Adam Drath, Piotr Bielecki, Artur Daniewski, Krzysztof Nieścior, a  w 2000 roku dołączyła Maria Dobrzańska. “Józek, nie daruję ci tej nocy”, “Nie ma wody na pustyni” i “Co mi Panie dasz”, “Jezioro szczęścia”, “Szklanka wody”, “Modlitwa o złoty deszcz” i wiele, wiele innych przebojów usłyszycie już w sierpniu w Melrose Ballroom.

Bilety:

Bajm – koncert w Nowym Jorku!

Szczegóły

Data:
21.08.2022
Godzina:
19:00 - 21:00
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, ,
Witryna internetowa:
https://mojbilet.com/event/bajm-koncert-w-nowym-jorku/

Dodaj komentarz

banner