New York
45°
Mostly Cloudy
7:00 am5:19 pm EST
6mph
75%
29.78
WedThuFri
37°F
41°F
43°F
Jesteśmy z Polonią od 1971 r.
Wiadomości
Nowy Jork
Ameryka

Na Manhattanie odbył się pogrzeb Ivany Trump

21.07.2022

Kościół na Manhattanie wypełniony był po brzegi, podczas pogrzebu Ivany Trump, która zmarła w ubiegłym tygodniu.

Przyjaciele i rodzina byłej żony prezydenta Donalda Trumpa pojawili się w kościele rzymskokatolickim St. Vincent Ferrer.

W uroczystości uczestniczyła trójka dzieci Ivany Trump: Don Jr, Eric i Ivanka, wraz z byłym mężem Ivany, jego obecną żoną Melanią oraz ich synem Barronem.

Wielu żałobników i gapiów nie zmieściło się w kościele. Mimo 94-stopniowego upału, uczestniczyli w nabożeństwie przed kościołem.

W trakcie mszy, przemówienia wygłosili bliscy zmarłej.

Ivana Trump, która zmarła w wieku 73 lat, do końca życia utrzymywała serdeczne relacje ze swoim byłym mężem. Służyła mu również jako nieoficjalny doradca.

Jej śmierć spowodował nieszczęśliwy wypadek. Spadła ona bowiem ze schodów w swojej kamienicy. Zgon stwierdzono dopiero w szpitalu.

Podobne artykuły

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

baner