New York
77°
Mostly Cloudy
6:14 am7:42 pm EDT
10mph
70%
29.95
MonTueWed
86°F
82°F
79°F
Jesteśmy z Polonią od 1971 r.
Wiadomości
Nowy Jork

Stypendia dla Polonii w Saint Peter’s Preparatory School w Jersey City

01.05.2024
Foto: FB @ Saint Peter's Prep

Stypendium dla uczniów polskiego pochodzenia

Stypendium jest udostępniane przez Saint Peter’s Preparatory School w Jersey City i zostanie przyznane nowo przyjętemu uczniowi, który jest katolikiem polskiego lub litewskiego pochodzenia.

Kandydaci na stypendium muszą ukończyć pełny proces przyjęć w Prep, jak również oddzielny proces ubiegania się o pomoc finansową na zasadach potrzeby. Aby uzyskać informacje, odwiedź stronę spprep.org/apply. Podczas składania wniosku o przyjęcie, kandydaci powinni wskazać swoje polskie lub litewskie pochodzenie i że są zainteresowani stypendium Herchold.

Szkoła zaprasza wszystkich zainteresowanych na Dzień Otwarty, który odbędzie się już 5 maja. (13:00-15:00). Zachęca się do wcześniejszej rejestracji na Dzień Otwarty: spprep.org/OpenHouse.

Saint Peter’s Prep, liceum jezuickie w New Jersey od 1872 roku, znajduje się w centrum Jersey City i jest dostępne transportem publicznym, w tym PATH i Hudson-Bergen Light Rail.

Rekrutacja do klasy 2029 zostanie otwarta 1 września. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z biurem przyjęć (szczegóły poniżej). Możliwe są prywatne wycieczki rodzinne na umówione spotkania.

Podobne artykuły

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

baner