New York, NY
68°
Mostly Cloudy
6:42 am7:18 pm EDT
Feels like: 68°F
Wind: 11mph W
Humidity: 42%
Pressure: 30.07"Hg
UV index: 1
6 pm7 pm8 pm9 pm10 pm
68°F
66°F
66°F
64°F
63°F
TueWedThuFriSat
77°F / 63°F
79°F / 46°F
52°F / 43°F
64°F / 59°F
72°F / 54°F
Jesteśmy z Polonią od 1971 r.
Wiadomości
Ameryka

USA: Pięć osób, w tym troje dzieci, zginęło w strzelaninie w Karolinie Południowej

22.03.2023

W prywatnym domu w hrabstwie Sumter w amerykańskim stanie Karolina Południowa były żołnierz zastrzelił w nocy z wtorku na środę żołnierza w służbie czynnej i troje dzieci, po czym odebrał sobie życie – poinformowała miejscowa policja.

Lokalne władze podały, że tożsamość ofiar oraz szczegóły tragedii nie zostaną na razie ujawnione, ponieważ wszczęte śledztwo dotyczy między innymi osoby służącej w amerykańskich siłach zbrojnych.

Koroner hrabstwa Sumter Robert Baker poinformował, że sprawa traktowana jest na razie jako wielokrotne morderstwo i samobójstwo, a śledczy uzyskali dodatkowe informacje od osoby, która była świadkiem strzelaniny.

Dwoje z trojga zabitych dzieci było rodzeństwem. Zastrzelony żołnierz służył w bazie lotniczej, Shaw Air Force Base. (PAP)

fit/ ap/

Podobne artykuły

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

baner