New York
73°
Partly Cloudy
5:25 am8:31 pm EDT
1mph
84%
29.81
MonTueWed
84°F
91°F
93°F
Jesteśmy z Polonią od 1971 r.
Wiadomości
Nowy Jork

14-latek spadł z pociągu podczas subway surfingu. „Ride Inside, Stay Alive”

17.05.2024

Podczas subway surfingu na pociągu metra w Queens ranny został 14-letni chłopiec. Nastolatek podobno spadł z pociągu w trakcie jazdy.

Do zdarzenia doszło w piątek, ok. godziny 10:30 w pociągu linii „7”, który wjeżdżał na stację 103rd Street-Corona Plaza w Corona..

Jak przekazała policja – 14-letni chłopiec został znaleziony przytomny na torach. Nastolatka z obrażeniami przewieziono do jednego ze szpitali w Harlemie. 14-latek był w stanie stabilnym.

W ubiegłym roku władze Nowego Jorku i MTA rozpoczęły kampanię społeczną, która ma na celu ostrzeżenie młodzieży przed śmiertelnym niebezpieczeństwem związanym z subway surfingiem.

Inicjatywa nosi nazwę „Subway Surfing Kills – Ride Inside, Stay Alive” i będzie koncentrować się na wykorzystaniu głosu młodych ludzi, aby zniechęcić innych nastolatków do wykonywania niebezpiecznych akrobacji.

„Nowy Jork będzie nadal robił wszystko, co w naszej mocy, aby zapewnić naszym młodym ludziom bezpieczeństwo w metrze” – powiedziała gubernator Kathy Hochul w odniesieniu do programu.

Red. JŁ

Podobne artykuły

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

baner