New York
61°
Sunny
6:15 am7:35 pm EDT
5mph
77%
29.8
TueWedThu
72°F
59°F
52°F
Jesteśmy z Polonią od 1971 r.
Polonia

20 lat Unii w Linden

25.02.2023
Pamiątkowe zdjęcie załogi oddziału Unii w Linden, NJ z gośćmi i przedstawicielami władz PSFUK (od lewej): Izabela Spólnik-Zuska, Sylwia Dykiert, Agata Król, Piotr Nóżka, Rita Kotyński, Arkadiusz Stokłosa, Franciszek Piwowarczyk, Małgorzata Kiewlak, Bogdan Chmielewski (CEO), Barbara Zawłocka, Lucyna Surowiecka, Agata Świder-Nędza, Marzena Czerwińska, Aneta Florczyk, Beata Romatowski, Bernadetta Opar, Bożena Kowalczyk i Magdalena Cwynar ZDJĘCIA: JANUSZ M. SZLECHTA/NOWY DZIENNIK

To był szczególny dzień dla oddziału Polsko-Słowiańskiej Federalnej Unii Kredytowej w Linden w stanie New Jersey. W środę, 15 lutego, załoga świętowała 20 lat nieprzerwanej pracy.

Janusz M. Szlechta

Oddział został oficjalnie otwarty 15 lutego 2003 roku. Jego menedżerem została Barbara Zawłocka i kieruje nim do dziś. Załoga liczy 9 osób. Trzy panie pracują w tym oddziale od początku, razem z panią Barbarą: Marzena Czerwińska, Bernadetta Opar i Bożena Kowalczyk. Zarówno pracownicy oddziału, jak i klienci często podkreślają, że decyzja o otwarciu oddziału w tym miejscu była właściwa. Na Aviation Plaza, przy drodze 1-9, istnieje i wciąż się rozrasta centrum handlowe, które przyciąga wielu mieszkańców Linden i okolicznych miast, między innymi Elizabeth, Rahway, Colonia, Clark, Edison i Avenel. Nic dziwnego, jest tutaj bowiem ShopRite, Home Depot, Marshalls i duży Liquor Store. Z usług oddziału korzysta ponad 6 tysięcy osób.

Załoga oddziału Unii w Linden (od lewej): Arkadiusz Stokłosa, Małgorzata Kiewlak, Bogdan Chmielewski (CEO), Barbara Zawłocka,
Agata Świder-Nędza, Lucyna Surowiecka, Marzena Czerwińska, Aneta Florczyk, Bernadetta Opar, Bożena Kowalczyk

Tego dnia w oddziale w Linden pojawiło się sporo klientów. Chcieli załatwić swoje sprawy, ale też być świadkami  jubileuszowej uroczystości. Przybyli  przedstawiciele z pobliskich oddziałów oraz najwyższych władz Polish & Slavic Federal Credit Union (PSFCU).

Jako pierwsza pojawiła się Izabela Spólnik-Zuska, która od wielu lat jest menedżerem oddziału Unii w Union, mieście niezbyt odległym od Linden. To właśnie w Union powstał pierwszy oddział Unii w stanie New Jersey. Pani Izabela złożyła gratulacje i wyrazy uznania Barbarze Zawłockiej za kierowanie oddziałem przez 20 lat i 35 lat pracy dla Unii, po czym wręczyła jej piękny bukiet kwiatów.

Izabela Spólnik-Zuska, menedżer oddziału Unii w Union (z lewej), pierwsza wręczyła kwiaty i złożyła życzenia Barbarze Zawłockiej

Nieco później przyjechała Rita Kotyński, menedżer oddziału Unii w Garfield, NJ. Również złożyła gratulacje pani Barbarze i wręczyła jej kwiaty. A potem przybyli: Bogdan Chmielewski – dyrektor wykonawczy PSFCU, Franciszek Piwowarczyk – członek Rady Dyrektorów, jednocześnie Wielki Marszałek Parady Pułaskiego 2023, i Piotr Nóżka – członek Komisji Nadzorczej PSFCU. Nieoczekiwanie pojawił się też Tomasz Adamek – były zawodowy mistrz świata w wadze junior ciężkiej i w wadze półciężkiej.

Przedstawiciele najwyższych władz Unii oraz goście pozowali do wspólnych zdjęć z pracownikami oddziału. Barbara Zawłocka poczęstowała gości jubileuszowym tortem, przygotowanym specjalnie na tę okazję.

Dyrektor wykonawczy Unii Bogdan Chmielewski podziękował za pracę i oddanie załodze w Linden oraz pani menedżer
Barbarze Zawłockiej i życzył kolejnych co najmniej 20 lat działalności

„Gratuluję pani Barbarze Zawłockiej i całemu zespołowi oddziału w Linden tych 20 lat. Jest to oddział wspaniale funkcjonujący. Uczestniczyłem w uroczystości jego otwarcia, pełniłem wówczas inną funkcję. Aż trudno uwierzyć, że ten czas tak szybko mija – powiedział dyrektor wykonawczy PSFUK Bogdan Chmielewski. –  Wiem, że panie Bernardetta Opar, Marzena Czerwińska i Bożena Kowalczyk pracują w tym oddziale od początku, tak jak pani Barbara. 20 lat pracy w jednym oddziale to naprawdę wielkie osiągnięcie. Życzę wam następnych szczęśliwych 20 lat. A wszystkim państwu, którzy korzystacie z usług tego oddziału, dziękuję za zaufanie, którym obdarzacie panie, a także pana Arkadiusza Stokłosę, którzy pracują w oddziale w Linden. Dzięki zaufaniu takich członków jak państwo, których mamy już prawie 115 tysięcy, nasza Unia tak wspaniale się rozwija i jestem przekonany, że będzie się rozwijała jeszcze przez wiele wiele lat. Dziękuję za tę waszą obecność dzisiaj, ale także za to, że jesteście z nami, wierni temu oddziałowi już od 20 lat. To był czwarty oddział Unii w New Jersey. Najpierw otwarto oddział w Union, którego menedżerem była przez wiele lat pani Barbara Zawłocka, potem w Clifton – gdzie ja zaczynałem pracę w Unii Kredytowej. Kolejny oddział otwarto w Bayonne, a wkrótce potem w Linden. Życzę Państwu wszystkiego dobrego“ – tymi serdecznymi życzeniami zakończył swoje wystąpienie dyrektor Chmielewski.

Były gorące brawa. Wiele osób podchodziło do pana dyrektora i do pani menedżer oddziału i prosiło o wspólne zdjęcie. Osoby te dzieliły się też swoimi wrażeniami z uroczystości. Padło też wiele ciepłych słów pod adresem załogi.

Barbara Zawłocka, menedżer oddziału w Linden, kroi jubileuszowy tort

„Bardzo lubię tutaj przychodzić. Obsługujące klientów panie są bardzo grzeczne, miłe, nigdy nie odmówią pomocy. Chce się tutaj być“ – mówiła jedna z klientek. A takich opinii było dużo więcej.

„Serdecznie dziękuję panu Bogdanowi Chmielewskiemu, dyrektorowi wykonawczemu naszej Unii, za życzenia i za to, że jest dzisiaj z nami. Bardzo dużo mu zawdzięczamy. Mamy nieustające jego wsparcie, współpracuje nam się wyśmienicie. Dzięki takiemu szefowi tutaj jesteśmy“ – powiedziała na koniec uroczystości Barbara Zawłocka.

Każdy uczestnik tego rocznicowego spotkania otrzymał specjalny prezent: firmową reklamówkę, a w niej piękny kubek z napisem Polish & Slavic Federal Credit Union, notatnik oraz długopis.

Siedziba oddziału Unii w Linden, NJ


Adres oddziału:

Polish & Slavic FCU
619 W. Edgar Road, Aviation Plaza
Linden, NJ 07036

Tel. 908-862-6448

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

baner