New York
77°
Mostly Cloudy
6:14 am7:42 pm EDT
10mph
70%
29.95
MonTueWed
86°F
82°F
79°F
Jesteśmy z Polonią od 1971 r.
Wiadomości
Nowy Jork

23-latek z Buffalo skatował na śmierć dwa szczeniaczki

30.10.2024

Mieszkaniec stanu Nowy Jork został aresztowany i oskarżony o znęcanie się nad dwoma szczeniakami. 23-letni Christian A. Radetich-Hallman miał bić 3- i 4-miesięczne psy aż do momentu, kiedy oba zdechły. Ciała zwierząt porzucił w pobliżu swojego domu.

Funkcjonariusze z Buffalo otrzymali zgłoszenie o podejrzeniu znęcania się na zwierzętami 24 października. Skarga dotyczyła 23-letniego Christiana A. Radetich-Hallmana z Newfane.

Policjanci odkryli zwłoki jednego z zabitych psów w koszu na śmieci przy ul. Maine. Był to młody cavalier king charles spaniel. Drugiego psa – owczarka australijskiego – na posesji 23-latka.

Radetich-Hallman usłyszał zarzuty popełnienia dwóch przestępstw, dotyczących okrutnego traktowania zwierząt, a także dwa zarzuty manipulowania dowodami. Co więcej, na mężczyźnie ciąży także naruszenie warunków zwolnienia warunkowego oraz osobne zarzuty, dotyczące przemocy domowej.

23-latek trafił do więzienia powiatu Monroe, gdzie poczeka na swój proces.

Red. JŁ

Podobne artykuły

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

baner