New York
48°
Cloudy
6:25 am5:50 pm EDT
5mph
93%
30.06
MonTueWed
55°F
50°F
55°F
Jesteśmy z Polonią od 1971 r.
Wiadomości
Nowy Jork

24-latka celowo potrąciła policjanta na Manhattanie. „Je***ć te psy!” [VIDEO]

19.01.2024

W sieci pojawiło się nagranie, na którym widać jak 24-latka potrąca samochodem policjanta na skrzyżowaniu na Manhattanie. Podczas przesłuchania kobieta powiedziała policjantom, że zrobiła to celowo. W momencie zdarzenia była pod wpływem marihuany.

Do zdarzenia doszło w piątek na Park Avenue w pobliżu East 71st Street około 4:30 po południu.

„J***ć te psy, to dla niego lekcja” – krzyczała 24-letnia Sahara Dula z Brooklynu kilka minut po potrąceniu policjanta na skrzyżowaniu na Upper East Side. Później, w czasie przesłuchania, kobieta przyznała, że zrobiła to celowo.

„Powiedziałam policjantowi, że chcę jechać prosto, a on nie chciał się ruszyć, więc go potrąciłam. Zrobiłam to celowo” – powiedziała śledczym Dula, zgodnie z aktami sprawy.

Na udostępnionym w sieci nagraniu widać, jak jeden z policjantów podchodzi do Lexusa Duli, aby pokierować kobietę do zjechania na właściwy pas ruchu. Wówczas w tle ktoś krzyczy: „Uważaj, uważaj!”.

Następnie Dula wciska gaz i uderza autem w policjanta, funkcjonariusz wpada na maskę pojazdu, a następnie spada na jezdnię.

Dula została oskarżona o usiłowanie napaści pierwszego stopnia, usiłowanie napaści na funkcjonariusza policji, napaść drugiego stopnia, lekkomyślne narażenie na niebezpieczeństwo drugiego stopnia oraz prowadzenie pojazdu pod wpływem narkotyków (marihuana) i lekkomyślną jazdę – zgodnie ze skargą karną.

24-latka jest absolwentką New England College, gdzie skończyła prawo karne i komunikację społeczną.

Red. JŁ

Podobne artykuły

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

CO GDZIE KIEDY