New York
36°
Partly Cloudy
6:34 am5:43 pm EST
11mph
62%
30.1
TueWedThu
55°F
63°F
45°F
Jesteśmy z Polonią od 1971 r.
Wiadomości
Nowy Jork

28-letnia matka zginęła w krwawej zasadzce w Queens. Do sieci trafiło nagranie ze zdarzenia

28.12.2023

28-letnia matka zginęła we wtorek wieczorem w zasadzce, urządzonej przez trzech mężczyzn w Queens, w Nowym Jorku. Napastnicy zasadzili się na pojazd, w którym kobieta siedziała na miejscu pasażera. Ranny w ataku został także kierowca pojazdu.

28-letnia Clarisa Burgos siedziała na przednim fotelu pasażera w czarnej Hondzie sedan, za kierownicą której siedział 39-letni mężczyzna. Tuż przed północą, w pobliżu 127 ulicy i Liberty Avenue w Richmond Hill, stojący nieruchomo pojazd został ostrzelany przez trzech napastników.

Burgos została trafiona w głowę i zmarła na miejscu zdarzenia. 39-letni kierowca przeżył, ale także został ranny.

Na wstrząsającym nagraniu, do którego dotarł NY Post, widać całkowity przebieg ataku. W materiale widać dwóch mężczyzn, przechodzących powoli przez ulicę oraz trzeciego, poruszającego się po chodniku tuż za samochodem, w którym siedziała Burgos.

Nagle jeden z napastników wyciąga pistolet i oddaje kilka strzałów w okno samochodu. Zza niego zaczyna także strzelać kolejny mężczyzna.

Zaskoczony kierowca wciska gaz do dechy, usiłując uciec z miejsca zdarzenia. Wówczas do akcji włącza się trzeci napastnik, który biegnie za autem wyładowując w pojazd kolejne pociski.

Krótko przed północą 39-latek dotarł na komisariat NYPD przy 103rd Precinct, gdzie zgłosił, że on i Burgos zostało ostrzelani 2,5 mili dalej.

39-latek został trafiony 6 razy w tułów. Ciężko rannego mężczyznę przewieziono do Jamaica Hospital Medical Center. Clarisa Burgos, postrzelona w głowę, zmarła na miejscu.

Red. JŁ

Podobne artykuły

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

CO GDZIE KIEDY