New York
45°
Cloudy
6:22 am5:52 pm EDT
11mph
87%
30.26
WedThuFri
54°F
52°F
55°F
Jesteśmy z Polonią od 1971 r.
Wiadomości
Nowy Jork

45-latka z Brooklynu aresztowana. W jej zamrażarce znaleziono poćwiartowane zwłoki

26.01.2024

Kobiecie z Brooklynu postawiono zarzuty po znalezieniu w jej zamrażarce rozczłonkowane ciało mężczyzny. Śledczy ocenili, że zwłoki mogły być tam przechowywane od miesięcy.

Do makabrycznego odkrycia doszło w poniedziałek, dzięki zgłoszeniu przez Crime Stoppers.

Tuż po godzinie 19:00 funkcjonariusze NYPD udali się do mieszkania przy Nostrand Avenue we Flatbush. Zgłoszenie dotyczyło sprawdzenia dobrostanu mieszkającej w lokalu 45-letniej Heather Stines. Po przybyciu na miejsce policjanci odkryli, że kobieta trzymała w zamrażarce poćwiartowane zwłoki mężczyzny – w tym głowę i kończyny.

Mieszkająca tam 45-letnia Heather Stines została aresztowana i oskarżona o ukrywanie ludzkich zwłok. Sąd ma oficjalnie oskarżyć kobietę w piątek.

Zdaniem śledczych rozczłonkowane zwłoki przeleżały w zamrażarce kilka miesięcy. Policjanci przypuszczają, że są to fragmenty ciała 40-letniego mężczyzny zamieszanego w porachunki narkotykowe. Możliwe – twierdzą śledczy – że to Kawsheen Gelzer. Czy ich ustalenia się potwierdzą, zdecyduje sekcja zwłok.

W momencie zatrzymania na Stines ciążyły trzy otwarte nakazy aresztowania za drobne kradzieże.

Sąsiedzi byli oszołomieni aresztowaniem – zwłaszcza, kiedy dowiedzieli się o tym, co zaszło. Jeden z nich stwierdził, że kobieta żadnemu z sąsiadów nie przeszkadzała, „oprócz tego, że paliła” wewnątrz budynku.

Red. JŁ

Podobne artykuły

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

CO GDZIE KIEDY