New York
37°
Clear
7:08 am4:28 pm EST
9mph
61%
30.27
SatSunMon
43°F
43°F
41°F
Jesteśmy z Polonią od 1971 r.
Wiadomości
Nowy Jork

Atak nożownika w Queens. Trzy osoby nie żyją

29.06.2022

W Queens doszło do tajemniczego morderstwa w jednym z domów w South Jamaica. Policja odkryła tam trzy ciała.

Policja otrzymała pierwsze zgłoszenie w miniony piątek. Początkowo w środku domu miała znajdować się tylko jedna nieprzytomna kobieta. Jednak gdy funkcjonariusze weszli do środka, odkryli ciała trzech osób.

Na piętrze domu znaleziono 22-letnią Varshannę Malcolm. Kobieta związana była przewodem elektrycznym i taśmą klejącą. Na jej klatce piersiowej i szyi odkryto rany kłute.

W piwnicy znaleziono ciotkę Malcom, Karlene Barnett oraz jej kuzyna, Devona Brightlya. Oboje z wieloma ranami kłutymi.

Początkowo sądzono, że morderstwo to połączone było z samobójstwem. Szybko jednak wykluczono tę teorię. W weekend zatrzymano również podejrzanego, lecz po krótkim przesłuchaniu, wypuszczono go do domu, twierdząc, że nie ma nic wspólnego z morderstwem.

Policja zakłada obecnie, że Malcolm była jedynym celem. Pozostała dwójka to przypadkowe ofiary, które znalazły się w niewłaściwym miejscu o niewłaściwej porze. 22-latkę prawdopodobnie zamordował jej były chłopak.

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje w tej sprawie, proszone są o kontakt z NYPD pod numerem 1-800-577-TIPS (8477) lub w języku hiszpańskim pod numerem 1-888-57-PISTA (74782). Zgłoszenia można dokonać również za pośrednictwem strony internetowej lub poprzez wiadomość na Twitterze, @NYPDTips. Wszystkie zgłoszenia są traktowane jako anonimowe.

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

CO GDZIE KIEDY