New York
46°
Clear
6:05 am7:43 pm EDT
3mph
45%
29.99
TueWedThu
61°F
66°F
57°F
Jesteśmy z Polonią od 1971 r.
Wiadomości
Nowy Jork

Bank w Albany, jak co roku, pomógł Czerwonemu Krzyżowi w zbiórce krwi. Sytuacja jest najgorsza od 20 lat

01.03.2024

Czerwony Krzyż alarmował w styczniu o nagłych niedoborach zapasów krwi. Organizacja humanitarna informowała również, że odnotowano najniższą liczbę osób chętnych do oddania krwi od dwóch dekad. Uzupełnić zapasy życiodajnego płynu pomógł Trustco Bank.

Znajdujący się przy 6 Metro Park Road w Albany Trustco Bank współpracował z wolontariuszami Czerwonego Krzyża przy organizacji czwartkowej zbiórki krwi.

„Współpracujemy z Czerwonym Krzyżem od wielu lat” – powiedział JR George, starszy wiceprezes Trustco Bank. „Są naszym strategicznym partnerem w sąsiedztwie, oczywiście jest to świetna sprawa, ponieważ w całym kraju brakuje krwi, więc jest to coś, co robimy co roku i chcieliśmy zrobić to ponownie w tym roku, aby dołożyć swoją cegiełkę”.

Do godziny 16:00 w czwartek, 29 lutego, w placówce odbywała się zbiórka krwi. Kolejna edycja kooperacji Trustco Bank z Czerwonym Krzyżem za rok, ale to nie oznacza, że międzyczasie nie można oddać krwi.

Aby pomóc w uzupełnieniu krytycznie niskich zapasów krwi Czerwonego Krzyża wystarczy odwiedzić stronę organizacji humanitarnej, a następnie zapoznać się z zawartymi tam informacjami.

Red. JŁ

Podobne artykuły

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

baner