New York
73°
Partly Cloudy
5:25 am8:31 pm EDT
1mph
84%
29.81
MonTueWed
84°F
91°F
93°F
Jesteśmy z Polonią od 1971 r.
Wiadomości
Nowy Jork

Blake Shelton i Gwen Stefani wystąpią w Rockefeller Center

20.11.2022

Jak co roku, oświetlenie choinki w Rockefeller Center uświetni koncert. Poznaliśmy już wszystkich artystów, którzy w tym roku wystąpią w Nowym Jorku.

Na scenie pojawi się cała rzesza artystów. Wśród największych gwiazd wymieniani są Blake Shelton, Gwen Stefani oraz Radio City Rockettes. Na tym jednak lista się nie kończy, ponieważ zobaczymy także Jimmie Allena, Andreę Bocelli wraz z Matteo Bocellim i Virginią Bocelli, Davida Fostera i Katharine McPhee, Bretta Eldredge’a, Mickey Guytona, Alicię Keys, Muppety z Ulicy Sezamkowej, Dan + Shay, The Shindellas, Louisa Yorka i wielu innych.

Gospodarzami programu „Christmas in Rockefeller Center” będą Savannah, Hoda, Craig i „Access Hollywood’s” Mario Lopez. W trakcie występów zobaczymy także komediowy występ Amy Poehler i Mayi Rudolph.

Oczywiście podczas imprezy, na oficjalnej choince Nowego Jorku po raz pierwszy rozbłysną wszystkie ozdoby. W tym roku jest to wysoki na 82 stopy świerk norweski pochodzący z Queensbury. Drzewo jest prezentem od rodziny Lebowitz.

Rockefeller Center umieszcza choinki na swoim placu od 1931 roku. Pierwsza ceremonia oświetlenia drzewka miała miejsce w 1933 roku.

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

baner