New York
37°
Mostly Cloudy
6:40 am5:38 pm EST
5mph
71%
30.1
FriSatSun
46°F
37°F
43°F
Jesteśmy z Polonią od 1971 r.
Wiadomości
Nowy Jork

Brutalny napad na Bronksie. Mężczyzna skatowany w sklepowej alejce [VIDEO]

22.12.2023

Do sieci trafiło nagranie z monitoringu, na którym uwieczniono brutalną napaść w sklepie spożywczym C-Town Fresh Market przy East Tremont Avenue, w zeszłym tygodniu. Do mężczyzny z Bronksu podbiegło dwóch napastników, którzy następnie zaczęli okładać ofiarę niezliczoną ilością ciosów rękami i nogami. Gdy mieli już dość, napastnicy zabrali pobitemu telefon, po czym przewrócili na niego galon oleju i oddalili się z miejsca zdarzenia.

NYPD opublikował w tym tygodniu zdjęcia dwóch poszukiwanych, którzy dokonali w zeszłym tygodniu brutalnej napaści na mieszkańcu Bronksu.

Do zdarzenia doszło w piątek, 15 grudnia, w sklepie C-Town Fresh Market przy East Tremont Avenue. Do przechadzającego się sklepową alejką mężczyzny podeszło dwóch czarnoskórych napastników, a następnie gołymi rękami skatowało go na oczach innych klientów. Kulącej się na ziemi ofierze zabrali telefon, a jeden z nich przewrócił na niego galonową butlę oleju.

Mieszkańcy okolic alei Tremont i Webster są zbulwersowani napadem w supermarkecie. Jeden z nich w rozmowie z dziennikarzami wyraził niesmak reakcją postronnych, którzy „zamiast użyć telefonów do wezwania policji, użyli ich do nagrywania sytuacji”.

Inna mieszkanka okolicy mówi, że w C-Town Fresh Market robi podstawowe zakupy. Obawia się nie tylko o swoje bezpieczeństwo, ale także jej dzieci, które chodzą tędy do szkoły. „Tak, to mnie martwi” – mówi.

Napastnicy pozostają na razie nieuchwytni. Policja opublikowała ich wizerunek oraz materiał z monitoringu. Każdy, kto ma informację w tej sprawie, powinien skontaktować się z Crime Stoppers pod numerem 1-800-577-TIPS (8477).

Red. JŁ

Podobne artykuły

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

CO GDZIE KIEDY