New York
37°
Mostly Cloudy
6:40 am5:38 pm EST
5mph
71%
30.1
FriSatSun
46°F
37°F
43°F
Jesteśmy z Polonią od 1971 r.
Wiadomości
Nowy Jork

Fatalny finał rodzinnej kłótni na Brooklynie. Matka i syn nawzajem dźgali się nożami

20.01.2024

Kobieta nie żyje a mężczyzna jest w stanie ciężkim po krwawym starciu pomiędzy matką a synem, do którego doszło w piątek na Brooklynie. Oboje mieli chwycić za noże i dźgać się nawzajem. Na chodniku przed wysokim budynkiem policja znalazła z kolei ich martwego psa.

Do zdarzenia doszło w piątek, ok. godziny 19:00 przy 1500 Hornell Loop w Starrett City. Po przybyciu na miejsce policjanci z NYPD znaleźli w mieszkaniu na 12. piętrze dwie osoby z wieloma ranami kłutymi. Na chodniku – przed budynkiem – leżały zaś zwłoki psa. Pies spadł prawdopodobnie z balkonu mieszkania, próbując uciec z lokalu.

Znaleziona na miejscu zdarzenia kobieta została zidentyfikowana jako 58-letnia Donna Hyman. 58-latka została uznana za zmarłą na miejscu zdarzenia. Mężczyznę – jej 36-letniego syna – przetransportowano w stanie ciężkim do szpitala. 36-latek pozostaje w stanie krytycznym.

Okoliczności krwawej łaźni dokonanej przez członków rodziny pozostają na razie tajemnicą. Nie wiadomo, czy matka i syn mieszkali we wspólnym lokum.

Śledztwo jest w toku.

Red. JŁ

Podobne artykuły

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

CO GDZIE KIEDY