New York
66°
Sunny
5:33 am8:11 pm EDT
6mph
65%
30
TueWedThu
77°F
82°F
84°F
Jesteśmy z Polonią od 1971 r.
Wiadomości
Ameryka

Firma zapłaci $15,000 za pobyt na plaży

24.07.2022

Okazuje się, że wypoczywając również można zarobić. Strona Hotels.com zapłaci nawet $15,000 za siedzenie na plaży i popijanie chłodnego drinka.

Firma poszukuje człowieka na stanowisko „Retro Beach Motelier”. Jego obowiązkiem będzie odwiedzić „10 najlepszych plażowych moteli w stylu retro”. Wypłata obejmuje $10,000, które przeznaczone zostaną na podróże, ponieważ hotele są rozrzucone po całym kraju, a $5,000 to pensja, którą wybrany będzie mógł wydać na swoje potrzeby, czy zachcianki podczas wypoczynku.

Trasa podróży obejmuje motele plażowe w całym kraju, takie jak The Pearl Hotel w San Diego i The Montauk Beach House na Long Island w Nowym Jorku. Pochodzą one z najnowszego rankingu portalu Hotels.com, w którym wyłoniono 10 najlepszych plażowych moteli retro w Stanach Zjednoczonych.

Hotels.com zapewnia również krem do opalania, parasolki, okulary przeciwsłoneczne, radio, lodówkę, a także aparat typu Polaroid. Tym ostatnim sprzętem trzeba będzie udokumentować swoją podróż.

Aplikować na to stanowisko może każdy, kto ukończył 21 lat. Należy wypełnić kwestionariusz online, który znajdziecie TUTAJ. Zwycięzca zostanie wyłoniony na podstawie trzech wskaźników: kreatywności, dopasowania do tematu, a także oryginalności i jakości zgłoszenia.

Zgłoszenia wysyłać można do 5 sierpnia. Zwycięzcę poznamy tydzień później.

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

CO GDZIE KIEDY

baner