New York
52°
Fair / Wind
6:19 am7:33 pm EDT
20mph
61%
29.53
SunMonTue
70°F
73°F
72°F
Jesteśmy z Polonią od 1971 r.
Wiadomości
Ameryka

Gubernator Florydy rozdaje 450+ na każde dziecko. „Jako ojciec trójki małych dzieci…”

20.07.2022

Czy czek na 450 dolarów od gubernatora Florydy Rona DeSantisa to oszustwo? O ile jest się mieszkańcem Florydy, to prawie na 100% nie jest to oszustwo!

Rekordowy budżet stanowy podpisany na początku tego roku przez gubernatora Florydy obejmował również miliony dolarów na zapewnienie jednorazowych transferów pieniężnych dla rodzin z dziećmi, w tym rodzin zastępczych. Podczas piątkowej wizyty w Tampie, Casey DeSantis – żona gubernatora DeSantisa – powiedziała, że rodziny zastępcze, rodziny adopcyjne i samotne matki kwalifikują się do uzyskania dodatku.

Zgodnie z komunikatem prasowym, 35,5 miliona dolarów z budżetu stanu przeznaczono na jednorazową wypłatę 450 dolarów na każde dziecko dla prawie 59 000 rodzin z Florydy. Nie jest jeszcze jasne, czy istnieją dodatkowe wymagania, które uprawniają do pozyskania czeku.

We wtorek rzecznik gubernatora udostępnił zdjęcie listu dołączonego do czeku, pisząc „Te listy są prawdziwe”.

Treść listu od gubernatora Rona DeSantisa:

„Jako ojciec trójki małych dzieci wiem, że przygotowywanie się do nowego roku szkolnego może być zarówno ekscytujące, jak i stresujące. Aby zrekompensować koszty rosnącej inflacji, zwłaszcza w obliczu zbliżającego się nowego roku szkolnego, stan Floryda daje ci 450 dolarów na każde dziecko pod Twoją opieką. Ten jednorazowy czek może być wykorzystany na wszystko, od zakupu pieluch po tankowanie przy dystryburze. Chcę również upewnić się, że wiesz o wakacjach podatkowych „Powrót do szkoły” w naszym stanie, które odbędą się od 25 lipca do 7 sierpnia, aby pomóc Ci w zdobyciu materiałów potrzebnych do przygotowania się do nadchodzącego roku szkolnego. Zaopatrzenie, które w tym czasie będzie zwolnione z podatku to odzież, torby, komputery, buty i inne przybory szkolne.

Przyjmij tę płatność jako formę wdzięczności i uznania za wszystko, co robisz, aby pomóc pielęgnować przyszłość Florydy. Niech cię Bóg błogosławi i niech Bóg błogosławi wspaniały stan Floryda”.

Podobne artykuły

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

CO GDZIE KIEDY

baner