New York
61°
Cloudy
5:34 am8:10 pm EDT
3mph
87%
29.98
MonTueWed
72°F
79°F
82°F
Jesteśmy z Polonią od 1971 r.
Wiadomości
Nowy Jork

Gwałciciel złapał ją „na lasso”. NYPD publikuje wstrząsające nagranie z Bronksu

10.05.2024

Nowojorska policja udostępniła w sieci nagranie z kamer monitoringu, które zarejestrowały przerażającą napaść seksualną, do której doszło 1 maja na Bronksie. W materiale wideo widać, jak poszukiwany mężczyzna łapie ofiarę paskiem za szyję, a następnie przyciąga do siebie i przewraca na ziemię. Później dochodzi do gwałtu. NYPD udostępniło wstrząsające nagranie z nadzieją na pomoc w odnalezieniu gwałciciela.

Policja udostępniła w sieci nagranie napaści seksualnej, do której doszło nocą, 1 maja, przy East 152nd Street i Third Avenue w Melrose na Bronksie.

W materiale widać, jak sprawca podąża za ofiarą, po nawiązaniu z nią rozmowy. Idąc za kobietą podejrzany zakrywa twarz ręcznikiem lub t-shirtem, aby zakryć twarz, a następnie sięga po pasek od spodni i łapie nim ofiarę za szyję – jakby „na lasso”.

Kobieta pada na ziemię i traci przytomność. Upewniając się, że w okolicy nie ma żadnych świadków, gwałciciel dokonuje na niej napaści seksualnej pomiędzy zaparkowanymi samochodami.

Jak do tej pory sprawcy nie udało się złapać.

Każdy, kto ma informacje na temat poszukiwanego mężczyzny, proszony jest o kontakt z Crime Stoppers pod numerem 1-800-577-TIPS.

Red. JŁ

Podobne artykuły

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

baner