New York
73°
Cloudy
5:24 am8:27 pm EDT
6mph
53%
30.02
ThuFriSat
84°F
86°F
82°F
Jesteśmy z Polonią od 1971 r.
Publicystyka
Kultura

Hiszpania: Była pierwsza dama USA zaśpiewała w Barcelonie ze Springsteenem (VIDEO)

30.04.2023
Foto: gazzetta.it

Michelle Obama, była pierwsza dama USA, zaśpiewała w piątek wieczorem w Barcelonie wspólnie z amerykańskim muzykiem Brucem Springsteenem podczas jego koncertu. Wspólny występ został nagrany i trafił do sieci.

Żona byłego prezydenta USA pojawiła się podczas koncertu amerykańskiej gwiazdy w chórku, kiedy Springsteen wykonywał utwór „Glory Days”. Towarzyszyła jej piosenkarka i aktorka Kate Capshaw.

Przez część utworu Michelle Obama wspierała występ Springsteena grając na tamburynie.

Hiszpańskie media odnotowały, że występ żony śledził z uwagą obecny na barcelońskim koncercie były amerykański prezydent Barack Obama.

Przypomniały, że we czwartek małżeństwo Obamów przybyło do Katalonii prywatnym jachtem, w towarzystwie silnej obstawy, a do centrum Barcelony para była eskortowana przez około 20 aut hiszpańskiej policji.

Była pierwsza para USA od lat zna się ze Springsteenem. W 2008 r. muzyk poparł Baracka Obamę, kandydata Demokratów w wyborach na fotel prezydenta kraju. Z kolei w październiku 2012 r. słynny rockman zaśpiewał w Palmie, w stanie Ohio, na wiecu poparcia dla reelekcji Obamy. (PAP)

zat/ sp/

Podobne artykuły

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

baner