New York
41°
Clear
7:00 am4:29 pm EST
8mph
41%
30.42
FriSatSun
46°F
57°F
45°F
Jesteśmy z Polonią od 1971 r.
Wiadomości
Ameryka

Jechała z Rhode Island do Massachusetts. Na tylnej kanapie spał nagi, obcy mężczyzna

29.08.2022

Kobieta jechała z Rhode Island do pracy w Massachusetts przez ponad 30 mil. Dopiero po takim dystancie zorientowała się, że z tyłu auta śpi prawie nagi, obcy mężczyzna.

Policja otrzymała zgłoszenie od kobiety około północy w poniedziałek. Na miejsce natychmiast przybyli funkcjonariusze, którzy na tylnej kanapie SUVa znaleźli 21-letniego Jose Osorio z Providence.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kobieta uruchomiła swoje auto około 11:00 p.m., po czym na chwilę wróciła do domu. W tym czasie 21-latek prawdopodobnie wszedł do auta, rozebrał się i usnął. Prawdopodobnie był on pijany lub pod wpływem innych używek.

Kobieta poinformowała, że podczas jazdy słuchała podcastu i nawet nie podejrzewała, że z tyłu może czekać na nią taka niespodzianka. Sama nie wiedziała, że młody mężczyzna w pewnym momencie wszedł do jej auta.

Osorio został aresztowany pod zarzutem włamania do pojazdu i zabrany do siedziby policji w celu złożenia wyjaśnień. Jak się okazało, miał również zaległy nakaz aresztowania z Cranston, Rhode Island, za wcześniejsze włamanie.

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

CO GDZIE KIEDY