New York
34°
Clear
7:06 am4:28 pm EST
5mph
53%
30.07
FriSatSun
48°F
57°F
63°F
Jesteśmy z Polonią od 1971 r.
Wiadomości
Nowy Jork

Kobieta włamała się do domu Roberta De Niro. Skorzystała z jego iPada

19.12.2022

Robert De Niro miał w ostatnim czasie wyjątkową pobudkę. Do jego drzwi zapukali bowiem funkcjonariusze NYPD.

Wszystko z powodu kobiety, która dopuściła się serii włamań w Nowym Jorku. Włamała się ona również do kamienicy na Upper East Side, w której mieszka oscarowy aktor. Włamywaczka postanowiła skorzystać z iPada aktora. De Niro i jego córka spali wówczas na piętrze.

Kobieta, to 30-letnia Shanice Aviles. Zwróciła ona uwagę policji już nieco wcześniej, ponieważ chodziła po okolicy, naciskając na klamki losowych mieszkań, sprawdzają czy nie są one otwarte. W ostatnich dniach w tej okolicy doszło również do serii włamań, więc zachowanie kobiety było tym bardziej podejrzane.

Policjanci zaczęli ją śledzić i dotarli do kamienicy De Niro. Gdy zauważyli otwarte drzwi, wezwali posiłki i wraz z zespołem taktycznym weszli do środka. Aviles zastali na drugim piętrze, korzystającą z iPada znalezionego w mieszkaniu. Włamywaczkę aresztowano, a o całym zajściu poinformowano właściciela posiadłości, jak się okazało – Roberta De Niro.

Aviles została oskarżona o włamanie. Od 21 listopada aresztowano ją aż 9 razy. W sumie zakuwana w kajdanki była aż 26 razy.

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

CO GDZIE KIEDY

09.12.2023 @ 08:00