New York
55°
Fog
6:20 am7:32 pm EDT
9mph
94%
29.39
SatSunMon
54°F
68°F
70°F
Jesteśmy z Polonią od 1971 r.
Wiadomości
Sport
Nowy Jork

Kyrie Irving może zostać w Brooklyn Nets

28.06.2022

Jak donosi Shams Charania z The Athletic, 30-letni rozgrywający będzie kontynuował swoją przygodę z Brooklyn Nets, we współpracy z Kevinem Durantem. Irving ma podpisać kontrakt opiewający na 36,5 miliona dolarów.

W ostatnich dniach pojawiały się informacje, że Irving ma na stole sześć ofert od różnych drużyn. To z nimi mógłby podpisać kontrakt w przypadku braku porozumienia z Nets. Potencjalnym zakontraktowaniem rozgrywającego mieliby być m.in. Los Angeles Lakers.

Nets byli już przygotowani na utratę nie tylko Irvinga, ale też Kevina Duranta. Okazuje się jednak, że rozgrywający Nets pozostanie z nimi jeszcze na jeden sezon, natomiast Durant podpisał już kolejną, czteroletnią umowę o wartości 194 milionów dolarów. Obowiązywać ona będzie od sezonu 2022-23. Kolejnym kluczowym zawodnikiem, którego na jesieni ponownie zobaczymy w barwach Brooklynu jest Ben Simmons, którego kontrakt obowiązuje jeszcze przez trzy lata.

W ciągu ostatnich trzech sezonów, Irving wystąpił w 103 z 226 rozegranych spotkań. Po drodze pojawiło się kilka kontuzji oraz zawirowania związane ze szczepieniami, które wyłączyły go z gry na pewien czas.

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

CO GDZIE KIEDY

baner