New York
52°
Cloudy
6:45 am7:16 pm EDT
5mph
41%
30.06
WedThuFri
54°F
48°F
55°F
Jesteśmy z Polonią od 1971 r.
Wywiady

Mam dar jasnowidzenia

06.02.2023
Agnieszka Obrzanowska-Daddona: „Uważam, że w każdym momencie można zmienić swoje życie na lepsze” ZDJĘCIA: ARCHIWUM AOD

„Mam wyjątkowy dar jasnowidzenia, który jest w mojej rodzinie od pokoleń. Jestem także medium, terapeutką, doradczynią życiową, uzdrowicielką i nauczycielką duchową” – mówi wróżka Agnieszka Obrzanowska-Daddona.

Czy mogłaby Pani powiedzieć parę słów o sobie?

Jasnowidzeniem zajmuję się od ponad 20 lat pomagając ludziom na całym świecie. Moim celem jest ulżenie w ludzkim cierpieniu i wskazanie właściwej drogi do upragnionego celu. Jestem osobą o wielkim sercu, otwartym na pomoc innym. Ludzie to czują i wiedzą, że trafili w dobre ręce.

Czym różni się Pani od innych wróżek czy jasnowidzów?

Jestem nie tylko jasnowidzką. Jestem także medium, terapeutką, doradczynią życiową, uzdrowicielką i nauczycielką duchową, więc mogę pomóc moim klientom na wiele sposobów. Wyróżnia mnie to, że mam wyższe wykształcenie. Posiadam tytuł magistra socjologii. Inne moje obszary studiów pomagisterskich to psychologia, terapia sztuką i teologia. Zdobyłam także ponad 30 różnych certyfikatów w metodach uzdrawiania. Pozwala mi to mieć dobrą podstawę terapeutyczną w pracy z moimi klientami. Następnie rzeczą jest to, że jestem też uzdrowicielem i terapeutą. Specjalizuję się w usuwaniu korzeni traum, blokad i lęków. Uwielbiam również aktywizować cel duszy moich klientów, ukryte talenty, potencjał, aby mogli manifestować swoje największe marzenia. Oferuję moim klientom kalejdoskop najlepszych usług, zabiegów i produktów, które pomagają w uzdrowieniu.

Agnieszka Obrzanowska-Daddona została uhonorowana przez gazetę „Natural Nutmeg” jako jeden z dziesięciu najlepszych jasnowidzów i uzdrowicieli nominowanych przez swoich czytelników – bazując na ich doświadczeniu – którzy głosują i wyróżniają najlepszych jasnowidzów i uzdrowicieli energetycznych w stanie Connecticut

Jaka jest różnica między jasnowidzem a medium?

Jasnowidz to utalentowana osoba, która widzi przyszłość. Moim zdaniem ktoś, kto ma prawdziwy dar od Boga, nie potrzebuje kart. Ja mam wyjątkowy dar jasnowidzenia, który jest w mojej rodzinie od pokoleń. Nie używam kart tarota. Nie pochodzą one z dobrej energii. Czasami w ostatnich minutach sesji używam kart anielskich, aby potwierdzić rzeczy, które już zostały powiedziane. Medium to ktoś, kto może komunikować się z bliskimi po drugiej stronie. Osobiście posiadam obie te umiejętności.

Ma Pani wielu klientów i ludzie Panią bardzo polecają. Dlaczego Pani sesje jasowidzenia są tak popularne? 

Od pierwszej chwili skupiam się na odpowiadaniu na najważniejsze pytania mojego klienta i łączeniu go z jego aniołami, przewodnikami duchowymi i bliskimi po drugiej stronie. Aby wyjaśnić: każda dusza ma przewodników i anioły, danych od Boga. Anioł Stróż jest jednym z nich. Patrzę na człowieka holistycznie – na poziom fizyczny, psychologiczny, emocjonalny i duchowy, bo nasze problemy, blokady, traumy, choroby są czasami na wielu poziomach. To jest powód, dlaczego moi klienci mają tak dobre i szybkie rezultaty w pracy ze mną. Zwracam też uwagę na historię duszy mojego klienta, cel i lekcje duszy, traumy, ale także dary, talenty i potencjał. W ten sposób mój klient może uzyskać większy obraz siebie i swojego życia. Podczas sesji wskazuję drogę, pokazuję możliwości, znajduję rozwiązania na największe problemy, na które ludzie szukają odpowiedzi czasami wiele lat. Podczas sesji zaczyna się proces uzdrowienia i transformacji. Czasami wystarczy poprosić o pomoc, aby zaczęły się pozytywne zmiany.

Dlaczego Pani wykonuje tego rodzaju pracę?

Jestem starą duszą, która otrzymała powołanie, aby pomóc ludziom. Kocham ludzi! Ta praca jest absolutnie moją pasją i radością. Doświadczyłam wielu trudności w swoim życiu, więc często rozumiem, przez co przechodzą moi klienci.

Dlaczego ludzie przychodzą do Pani?

Ludzie przychodzą do mnie nie tylko po to, aby zapytać o swoją przyszłość, ale także po to, aby rozwiązać obecne problemy, trudne sytuacje, uzdrowić relacje, rozwiązać problemy rodzinne, znaleźć partnera życiowego, dostać awans lub podwyżkę w pracy, przezwyciężyć problemy finansowe, uwolnić od uzależnień i uzdrowić na każdym poziomie. Często ludzie są zagubieni, nie wierzą w siebie, nie znają swych umiejętności i nie wiedzą, jak z nich korzystać, by dokonać zmian w swoim życiu. Bywa tak, że ludzie zostają całkowicie sami ze swoimi problemami i nie mają komu się zwierzyć, wypłakać ani też zapytać o swoje najgłębsze, nurtujące ich pytania. Ja otwieram drogę do dobrych aniołów i do świata. Czasem wystarczy dobra odpowiedź, aby mój klient mógł zobaczyć świat w innych kolorach, nadzieję na lepsze jutro. Uważam, że w każdym momencie można zmienić swoje życie na lepsze. Ludzie przychodzą także, aby moc spojrzeć na swój problem z wyższej perspektywy, szukają ukojenia i drogowskazu, chcą poczuć się bezpieczniej myśląc o swojej przyszłości, chcą znaleźć najlepsze rozwiązania dla swojej sytuacji. Często osoby mają potrzebę dowartościowania się, pragną rozwoju osobistego, duchowego i chcą kreować swoje najskrytsze marzenia.

Kim są Pani klienci?

Moimi klientami są kobiety i mężczyźni w różnym wieku. Ale pracuję też z nastolatkami i dziećmi, szczególnie wrażliwymi.

W jaki sposób Pani klienci odnoszą sukcesy dzięki Pani wsparciu?

Dzięki mojej pomocy wiele osób odzyskało szczęście, stabilność, bezpieczeństwo oraz w końcu mogą się realizować w życiu, miłości i pracy. Moi klienci mogą wyleczyć głębokie rany i traumy na poziomie psychicznym, emocjonalnym i fizycznym. Ludzie mogą znaleźć swój wyższy cel duszy i manifestować życie swoich marzeń.

Czy oferuje Pani też inne usługi?

Tak, oprócz sesji jasnowidzenia, które nazywam Intuitive Reading, oferuję sesje terapeutyczne, energetyczne i uzdrawiające, takie jak bioenergioterapia, reiki, oczyszczanie aury i czakr, hipnoza, regresja przeszłych żyć, terapia z aniołami i wiele innych. Używam najnowszych technologii pomocnych w uzdrawianiu. Robię fotografię aury i czakr ze szczegółową analizą. Prowadzę medytacje i kursy online do rozwoju osobistego i manifestacji marzeń. Oferuję też sesje oczyszczające i energetyczne na odległość, a także na oczyszczanie domu.

Oferuje Pani usługi osobiście, przez telefon i na wideo (Zoom). Jak to działa?

Prowadzę gabinet doradztwa życiowego i uzdrawiania. Przeprowadzam też sesje przez telefon lub na Zoomie w języku polskim i angielskim. Podczas sesji telefonicznych lub na Zoomie potrzebuję tylko daty urodzenia mojego klienta, aby uzyskać dostęp do jego energii, przewodników duchowych i aniołów. Sesje osobiste, telefon, Zoom działają w ten sam sposób.

Jak się przygotować do pierwszej sesji?

Zawsze polecam, aby moi klienci przygotowali listę swoich pytań. Sesja będzie wtedy bardziej zorganizowana i bardziej efektywna.

Jak zarezerwować sesje jasnowidzenia (Intuitive Reading)?

Sesję można zarezerwować na mojej stronie internetowej: www. AgnesDaddona.com lub zadzwonić pod numer 860-941-2667.

„Jestem starą duszą, która otrzymała powołanie, aby pomagać ludziom” – mówi Agnieszka Obrzanowska-Daddona

Czy Pani działalność jest oficjalnie zarejestrowana?

Posiadam zarejestrowaną firmę. Gabinet doradztwa życiowego (holistyczne spa) w Avon, CT. Jestem osobą uczciwą, rzetelną i profesjonalną, której naprawdę można zaufać.

Czy Pani klienci mogą liczyć na Pani dyskrecję?

Sesje są prowadzone w dyskretnym i bezpiecznym otoczeniu. Zapewniam moim klientom pełną prywatność.

Ma Pani dobrą reputację i klientów w Stanach Zjednoczonych, Polsce i na całym świecie. Jak ludzie Panią najczęściej polecają?

Najlepszą reklamą mojej działalności są moi zadowoleni klienci, którzy polecają mnie swoim znajomym i rodzinie. Serdecznie zapraszam do skorzystania z mojej pomocy.

ROZMAWIAŁ IW

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

CO GDZIE KIEDY

02.04.2023 @ 13:00

Kiermasz

09.04.2023 @ 14:00

Polskie Spotkanie Wielkanocne