New York
73°
Mostly Cloudy
5:24 am8:27 pm EDT
4mph
51%
29.99
ThuFriSat
84°F
86°F
82°F
Jesteśmy z Polonią od 1971 r.
Wiadomości
Nowy Jork

Mariah Carey udostępni dwójce fanów swój penthouse

01.12.2022

Mariah Carey, która od lat kojarzona jest z okresem świątecznym, za sprawą swojego hitu „All I Want for Christmas is You”, teraz chce dodatkowo uszczęśliwić swoich fanów.

We współpracy ze stroną booking.com organizuje ona wyjątkową akcję. Dwójka miłośników twórczości Carey będzie miała okazję odwiedzić jej penthouse w Nowym Jorku.

Już 14 grudnia, w formule „kto pierwszy, ten lepszy”, na stronie booking.com będzie można zarezerwować pobyt w hotelu Plaza od 16 do 19 grudnia. W skład oferty wchodzi również sesja zdjęciowa w mieszkaniu piosenkarki, transport, koktajle. Zwycięzcy otrzymają także bilety na koncert Carey „Merry Christmas To All!” w Madison Square Garden 16 grudnia, podpisany egzemplarz jej nowej książki „The Christmas Princess” oraz zakupy w Saks Fifth Avenue.

Całe doświadczenie dopełni także wycieczka z przewodnikiem po Top of the Rock, bilety na lodowisko, a także na Christmas Spectacular z Radio City Rockettes

Koszt wszystkich tych atrakcji, to zaledwie $20,19. Jest to jednocześnie nawiązanie do roku 2019, kiedy to utwór „All I Want for Christmas is You” trafił na pierwsze miejsce listy przebojów Billboard Hot 100.

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

baner