New York
63°
Partly Cloudy
6:15 am7:35 pm EDT
4mph
72%
29.81
TueWedThu
72°F
59°F
52°F
Jesteśmy z Polonią od 1971 r.
Wiadomości
Nowy Jork

Meteorolog Fox News zaatakowany w nowojorskim metrze

24.01.2023

Grupa nastolatków zaatakowała meteorologa Fox News Adama Klotza. Mężczyzna stanął w obronie starszego człowieka, którego gnębiła młodzież.

Klotz poinformował, że gdy wracał do domu z baru na Manhattanie, około 1:15 a.m. w minioną niedzielę, zobaczył grupę nastolatków, nękającą starszego mężczyznę w pociągu linii 1. Całe zdarzenie obserwowało ponad 20 osób i nikt nie reagował. Jeden z nastolatków palący marihuanę użył swojej zapalniczki, by podpalić włosy starszego człowieka.

37-letni dziennikarz zareagował i zwrócił uwagę nastolatkom. W reakcji grupa zaczęła z niego szydzić, a gdy próbował się przesiąść do innego wagonu, grupa wyszła za nim.

Gdy tylko drzwi się otworzyły, Klotz otrzymał cios, młodzież rzuciła się na niego i gdy się przewrócił, zaczęła go grupowo kopać. Jak podkreśla dziennikarz, robił wszystko, by tylko osłonić głowę.

Na twarzy mężczyzny widać jednak ślady pobicia. Ma również problemy z jedną z nóg.

Klotz trafił do lokalnego szpitala. Trzech podejrzanych nastolatków zostało zatrzymanych przez policję. Z aresztu odebrali ich rodzice i nie usłyszeli oni żadnych zarzutów. Otrzymali oni raporty dla nieletnich, ale oskarżeni zostaną dopiero w momencie, kiedy Klotz złoży oficjalną skargę. Wówczas sprawa może zostać skierowana do Departamentu Prawa, który zajmuje się sprawami nieletnich. Sam nie podjął jednak jeszcze decyzji.

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

baner