New York
55°
Fog
6:20 am7:32 pm EDT
8mph
95%
29.36
SatSunMon
54°F
68°F
70°F
Jesteśmy z Polonią od 1971 r.
Wiadomości
Sport

MŚ 2022 – od wtorku sprzedaż biletów na mecz Polska – Chile na stadionie Legii

12.11.2022

Sprzedaż biletów na przeniesiony z PGE Narodowego na stadion Legii Warszawa mecz towarzyski Polska – Chile rozpocznie się we wtorek w godzinach porannych – poinformował PZPN. Spotkanie odbędzie się w środę, a dzień później piłkarze udadzą się do Kataru na mistrzostwa świata.

Ostatni sprawdzian reprezentacji Czesława Michniewicza przed MŚ miał się odbyć na PGE Narodowym, ale z powodu ujawnienia wady konstrukcji dachu obiekt został wyłączony z użytkowania. W tej sytuacji mecz został przeniesiony na znacznie mniejszy Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka J. Piłsudskiego (godz. 18.00).

„Nowy proces sprzedaży biletów rozpocznie się w godzinach porannych 15 listopada 2022 roku przez platformę bilety.laczynaspilka.pl. Termin startu powiązany jest z potrzebą przystosowania systemu sprzedaży do nowego obiektu, na którym zostanie rozegrane spotkanie. Ze względu na mniejszą pojemność trybun, liczba dostępnych w sprzedaży wejściówek będzie ograniczona. Bilety nabywać można w trzech podstawowych kategoriach cenowych (I – 240 zł, II – 180 zł, III – 120 zł)” – napisano w komunikacie PZPN.

Poprzednio zakupione wejściówki tracą ważność. Jak poinformował PZPN, wszystkie osoby, które zakupiły bilety na mecz na PGE Narodowym najpóźniej do 15 grudnia otrzymają zwrot kosztów (wraz z kosztem przesyłki kurierskiej).(PAP)

krys/ cegl/

Podobne artykuły

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

CO GDZIE KIEDY

baner