New York
59°
Rain
6:44 am6:52 pm EDT
17mph
87%
30.16
SunMonTue
66°F
68°F
68°F
Jesteśmy z Polonią od 1971 r.
Wiadomości
Ameryka

Nauczycielka zabrała 17-latkowi mini-konsolę. Po chwili leżała na ziemi, pobita do nieprzytomności (VIDEO)

26.02.2023

17-letni uczeń, objęty opieką specjalną, został oskarżony o brutalny atak na asystentkę nauczyciela w jednej ze szkół w powiecie Flagler. Po tym, jak kobieta zabrała nastolatkowi konsolę Nintendo, ten pobił ją do nieprzytomności – podaje NBC Miami.

Do zdarzenia doszło w Matanzas High School. W nagraniu z monitoringu, które zostało udostępnione przez NBC News, widać 17-lateniego ucznia, który katuje asystentkę szkolnego nauczyciela. Gwałtowny atak agresji u nastolatka nastąpił po tym, jak kobieta zabrała mu minikonsolę Nintendo Switch.

Według policyjnego raportu uczeń miał popchnąć ją następnie z taką siłą, że przeleciała około 5-6 stóp w powietrzu a potem upadła na ziemię, tracąc przytomność. 17-latek zaczął następnie bombardować ją ciosami.

“To mogło być zabójstwo” – powiedział Szeryf Flagler County Rick Staly. “Kiedy popychasz ludzi w taki sposób, a oni uderzają o coś głową, nigdy nie znasz wyniku”.

Po incydencie 17-latek miał ponadto opluć ofiarę i grozić jej śmiercią.

Został oskarżony o agresywną napaść, w związku z czym grożą mu nie tylko konsekwencje w ramach szkolnego statutu – w tym wydalenie z placówki – ale także ewentualne konsekwencje karne.

Red. JŁ

Podobne artykuły

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

CO GDZIE KIEDY