New York
54°
Clear
6:47 am7:15 pm EDT
1mph
32%
30.04
TueWedThu
52°F
54°F
52°F
Jesteśmy z Polonią od 1971 r.
Wiadomości
Ameryka
Publicystyka
Kultura

Nie żyje dwóch aktorów serialu Netflixa. Doszło do tragicznego wypadku

19.06.2022

Dwóch aktorów, będących częścią obsady jednego z seriali Netflix, zginęło w wypadku vana na zachodnim wybrzeżu. Sześciu członków ekipy filmowej, którzy jechali w tym samym pojeździe, zostało rannych.

Dwóch aktorów z serialu Netflix „The Chosen One” zginęło a sześciu innych członków obsady i ekipy serialu zostało rannych, kiedy ich van zjechał z drogi na półwyspie Baja California Sur. Według lokalnych mediów wypadek miał miejsce w czwartek na pustyni w pobliżu Mulegé. Załoga, pod kierownictwem niezidentyfikowanej firmy produkcyjnej, pracowała w miejscowości Santa Rosalía, która znajduje się w pobliżu miejsca katastrofy.

Departament Kultury Baja California zidentyfikował Raymundo Garduño Cruz i Juana Francisco Gonzáleza Aguilara jako dwóch mężczyzn, którzy zginęli na miejscu.

„The Chosen One” to serial oparty na serii komiksów autorstwa Marka Millara i Petera Grossa zatytułowanej American Jesus. Produkcja Netflixa ekranizuje historię 12-letniego chłopca, który dowiaduje się, że jest Jezusem Chrystusem i którego przeznaczeniem jest ocalenie ludzkości.

Podobne artykuły

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

CO GDZIE KIEDY