New York
61°
Partly Cloudy
6:12 am7:37 pm EDT
10mph
45%
30.16
ThuFriSat
50°F
55°F
66°F
Jesteśmy z Polonią od 1971 r.
Wiadomości
Ameryka

Nowy most za pół miliarda zamknięty przez LAPD. Graffiti, przestępstwa i… fryzjerstwo

27.07.2022

Most Sixth Street Bridge, łączący centrum Los Angeles z Boyle Heights, został zamknięty na czas nieokreślony z powodu ciągłych obaw o nielegalną działalność i bezpieczeństwo, ogłosił we wtorek wieczorem Departament Policji Los Angeles.

Most został otwarty niespełna dwa tygodnie temu – 10 lipca. W krótkim czasie od otwarcia znalazł się w centrum uwagi ze wszystkich, niewłaściwych powodów. Interwencje policji, graffiti, przejęcia ulic i wypadki nękają przeprawę od czasu jej ponownego otwarcia. Doszło nawet do… strzyżenia włosów pomiędzy jezdniami na środku mostu.

Most na 6th Street będzie zamknięty do odwołania z powodu nielegalnej działalności i obaw o bezpieczeństwo publiczne” – przekazało LAPD na Twitterze we wtorek wieczorem.

Przebudowa mostu trwała sześć lat i kosztowała prawie 600 milionów dolarów. Przed wielkim ponownym otwarciem, radny miasta LA Kevin de León powiedział, że most będzie „rywalizował ze znakiem Hollywood i parkiem Griffith jako kultowymi obrazami naszego miasta”.

Most był zamykany wiele razy, ostatnio każdej nocy w miniony weekend z powodu tego, co LAPD nazwało „wątpliwymi działaniami”.

Podobne artykuły

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

baner