New York
54°
Partly Cloudy
6:39 am7:20 pm EDT
6mph
72%
29.4
SunMonTue
52°F
59°F
68°F
Jesteśmy z Polonią od 1971 r.
Wiadomości
Nowy Jork

Obsada „The Office” zawitała do New Jersey

08.08.2022

W miniony weekend w Meadowlands Exposition Center w Secaucus odbył się Dunder Con, pierwsze w historii interaktywne spotkanie fanów serialu „The Office”.

Tysiące osób uczestniczyło w dwudniowym wydarzeniu, by spotkać się ze swoimi ulubionymi postaciami z sitcomu, który emitowany był na NBC od 2005 do 2013 roku. Wielu miłośników było również przebranych za swoją ulubioną postać.

Odbył się również konkurs na najlepszy kostium. Zwyciężył 11-letni Max Spaeth, który w Meadowlands Exposition Center pojawił się z dużym garnkiem chili, pudełkami Kleenex zamiast butów oraz z częściowo ogoloną głową. Fanom serialu nie trzeba mówić, że jego ulubioną postacią zdecydowanie jest Kevin Malone z Dunder Mifflin Paper Company, którego grał aktor Brian Baumgartner.

Byli również tacy, którzy miłość do serialu przenieśli na swoją skórę. Wśród fanów wyróżniała się Kristan Gillis z Dayton w Ohio, która ma w sumie 18 tatuaży związanych z „The Office”.

Fani produkcji mogli również zdobyć autografy odtwórców swoich ulubionych postaci. Na miejscu pojawili się Baumgartner, Kate Flannery, Creed Bratton, Oscar Nunez, czy Andy Buckley.

Nie zabrakło także dodatkowych atrakcji, takich jak kurs tańca, konkurs jedzenia hot dogów, czy rzucania papierowym samolotem. Fani mogli także usiąść przy biurku Michaela Scotta, wziąć udział w specjalnych panelach, gdzie poznawali tajniki powstawania serialu, a nawet zobaczyć i usłyszeć koncert Creeda Barattona.

Ten dzień, miłośnicy serialu zapamiętają na bardzo długo.

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

CO GDZIE KIEDY

02.04.2023 @ 13:00

Kiermasz

09.04.2023 @ 14:00

Polskie Spotkanie Wielkanocne